Pompy ciepła – zasady montażu

9 sty 2018 Coraz częściej zastanawiamy się nad sposobami zmniejszenia kosztów ogrzewania. Jednym z nich jest instalacja pompy ciepła. Dobrze zamontowany system z pompą ciepła to gwarancja dostarczania taniego ciepła przez wiele lat. Radzimy, jak uniknąć błędów podczas montażu systemu ogrzewania z pompą ciepła.

Dlaczego klimatyzacja osusza powietrze?

9 sty 2018 W klimatyzowanych pomieszczeniach zwłaszcza w biurowcach i centrach handlowych często skarżymy się na uczucie suchości powietrza oraz wysuszania oczu. Domyślamy się jedynie, że spowodowane jest to działaniem klimatyzacji. Sprawdźmy, dlaczego tak właśnie się dzieje i czym spowodowany jest ten proces.

Co zrobić aby ciepło nie uciekało? - De Dietrich

21 gru 2017 Zimą szczególnie ważne jest to, aby w naszym domu było nam ciepło. Niestety zdarza się, że mimo stałego ogrzewania ciepło z niego ucieka. Podpowiadamy, jak sobie poradzić z tym nieprzyjemnym problemem.

De Dietrich - sposoby na oszczędne ogrzewanie gazem

22 lis 2017 Ogrzewanie gazowe należy do najczęściej wybieranych typów ogrzewania w polskich domach. Choć taka forma nie należy do najdroższych, koszty użytkowania gazu można zawsze nieco ograniczyć, co z pewnością odczujemy w swoim portfelu.
gift