Klimatyzatory HAIER dla Twojego domu – Nowości 2019

Co wyróżnia klimatyzatory Haier?

SELF CLEAN

Zanieczyszczenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora ułatwiają rozwój bakterii i negatywnie wpływają na jakość powietrza. Funkcja Self Clean za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnię wymiennika i usuwa zanieczyszczenia przy rozmrażaniu.

Cicha praca

Denerwuje Cię hałas pracy klimatyzatora? Klimatyzatory Haier podnoszą na nowy poziom technologię kontrolowania hałasu, wprowadzając zoptymalizowane kanały powietrza oraz zoptymalizowany wentylator. Ciesz się niezwykłą ciszą – najciszej do 15dB(A).

Łatwe sterowanie

W klimatyzatorach Haier istnieje możliwość zastosowania różnych typów sterowania bezprzewodowego i przewodowego. Steruj swoim klimatyzatorem za pomocą aplikacji na smartfony połączonej z urządzeniem przez moduł Wi-Fi, pilotem lub sterownikiem przewodowym.

Czujniki Eco-pilot

Efektywne czujniki Eco-pilot pozwalają zaoszczędzić energię o 67% jednocześnie oferując komfort i wygodę. Inteligentne czujniki wykrywają potencjalne straty energii, wykorzystując czujnik aktywności człowieka i czujnik natężenia światła słonecznego. Może on monitorować obecność człowieka, jego ruchy czy nieobecność oraz natężenie światła słonecznego.

Łatwy montaż

Innowacyjność komponentów, systemów i prosta konstrukcja zapewniają łatwą i szybką instalację. Niektóre z zastosowanych technologii ułatwiających montaż to udoskonalona płyta montażowa, dwu-drogowa konstrukcja przewodów rurowych oraz szersza przestrzeń na przewody rurowe.

Filtr 3M

Klimatyzatory Haier z systemem filtrów oczyszczających 3M zapewniają, że powietrze w Twoim domu jest wolne od różnych szkodliwych substancji, takich jak włosy, roztocza, pyłki, zarodniki grzybów, bakterie, spaliny i dym. Filtry oczyszczające 3M wychwytują zarówno, widoczne jak również niewidoczne zanieczyszczenia oraz inne mikroskopijne substancje szkodliwe.

Pobierz katalog

Kontakt

Adres:

ul. Metalowców 5
86-300 Grudziądz

Telefon:

Telefon: +48 695 930 647

E-mail:

haier@haier-ac.pl
Zapytaj o produkt Zobacz gdzie kupić
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście