Klimatyzatory HAIER

Klimatyzatory HAIER

Wybierając Klimatyzatory Haier,
decydujesz o zdrowym i czystym
powietrzu w Twoim domu

Klimatyzatory HAIER to najbardziej komfortowe w użytkowaniu urządzenia na rynku. Wyposażone są w liczne funkcje prozdrowotne. Inteligentne rozwiązania zastosowane w konstrukcji czynią z klimatyzatorów Haier jednostki niezwykle przyjazne w obsłudze, bardzo ciche, o wyjątkowym eleganckim wyglądzie oraz idealnie wkomponowujące się w każdą aranżację wnętrz.

sterylizacja uv-c

hamuje rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99% w ciągu 1 godziny*

sterylizacja uv-c

* W oparciu o wyniki laboratoryjnego badania wydajności lampy UV-C (badanie: Non-GLP VIRAL CLEARANCE STUDY – FIO). Testy zostały przeprowadzone przez Texcell, globalną organizację zajmująca się przeprowadzaniem badań na zlecenie. Texcell zweryfikował i potwierdził skuteczność tej technologii na poziomie 99.998%, w przestrzeni o kubaturze 45 litrów, w czasie 1 godziny.

sprawdź modele

z funkcją STERYLIZACJA UV-C

Poznaj pozostałe prozdrowotne funkcje

klimatyzatorów HAIER

  • Klimatyzatory HAIER 56°C Steri CleanFunkcja 56°C Steri Clean skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez 30 minut. Funkcja odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia. (Funkcja dostępna z poziomu aplikacji)
  • Klimatyzatory HAIER Self HygieneAntybakteryjna powłoka z nanocząsteczkami srebra nałożona na komponenty kanału cyrkulacji powietrza w urządzeniu, zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii. Funkcja odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia.
  • Klimatyzatory HAIER Self CleanZanieczyszczenia gromadzące się na parowniku podczas pracy klimatyzatora ułatwiają rozwój bakterii i wpływają na jakość powietrza. Funkcja Self Clean za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnię parownika i usuwa zanieczyszczenia przy rozmrażaniu. Funkcja odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia.
  • Klimatyzatory HAIER Sterowanie Wi-FiZdalne sterowanie pozwala włączyć chłodzenie w upalne dni zanim wrócisz do domu. Codzienne sytuacje, które towarzyszą w życiu są inspiracją marki Haier do tworzenia inteligentnych rozwiązań. Sterowanie Wi-Fi jest proste i intuicyjne, ustawianie parametrów pracy klimatyzatora jest możliwe za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym. Dzięki temu możliwy jest wgląd oraz dostęp do prawie wszystkich funkcji klimatyzatora. Sterowanie Wi-Fi umożliwia tworzenie harmonogramów pracy, np. tygodniowy oraz monitorowanie zużycia energii elektrycznej przez domowy system.
Klimatyzatory HAIER Klimatyzatory HAIER Klimatyzatory HAIER Klimatyzatory HAIER

Klimatyzacja #HAIER​ |

Skuteczność w walce z koronawirusem

Artykuły Haier

Pompy ciepła SUPER AQUA Haier na liście ZUM!

Pompy ciepła SUPER AQUA Haier na liście ZUM!

Dzięki pozytywnej weryfikacji ze strony Instytutu Ochrony Środowiska wszystkie 4 wydajności pomp ciepła SUPER AQUA Haier pojawiły się na oficjalnej Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów! Dzięki obecności na liście Klienci mają...
Klimatyzacja Twoim sprzymierzeńcem w walce o zdrowie

Klimatyzacja Twoim sprzymierzeńcem w walce o zdrowie

Klimatyzacja to urządzenie, które już nie tylko schłodzi w upalny dzień. Teraz także pomoże w walce o Twoje zdrowie. Nowoczesne technologie i zaawansowane rozwiązania skutecznie hamują rozwój bakterii i wirusów, w tym SARS-CoV-2.
Klimatyzacja do mieszkania w bloku

Klimatyzacja do mieszkania w bloku

Podczas upalnego lata coraz częściej zastanawiamy się nad montażem klimatyzacji, by zapewnić sobie maksymalny komfort cieplny. Wciąż jednak wiele wątpliwości wśród inwestorów budzi montaż klimatyzacji w mieszkaniach. O tym, czy jest...
Haier - bestsellery klimatyzacji 2021

Haier - bestsellery klimatyzacji 2021

Zobacz najlepsze klimatyzatory sezonu 2021 od Haier
Haier ponownie Nr 1 wg Euromonitora!

Haier ponownie Nr 1 wg Euromonitora!

Haier kolejny raz udowodnił swoją przewagę rynkową i ponownie stoi na czele raportów! Haier AC został nagrodzony aż trzema certyfikatami NR 1 potwierdzającymi pozycję marki, przyznanymi przez EUROMONITOR, podczas międzynarodowych targów...
Klimatyzator Haier JADE Plus | Plebiscyt klimatyzatorów 2021

Klimatyzator Haier JADE Plus | Plebiscyt klimatyzatorów 2021

Przedstawiamy klimatyzator pokojowy Haier JADE Plus. Jednym z uczestników tegorocznego plebiscytu na najciekawszy design klimatyzatora 2021 jest klimatyzator Haier JADE Plus. Nowoczesne wzornictwo i kompaktowa obudowa z pewnością trafią w gust...
Haier- potwierdzona skuteczność w walce z koronawirusem

Haier- potwierdzona skuteczność w walce z koronawirusem

Skuteczność w walce z koronawirusem potwierdzona certyfikatem. Hamuje rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99%*.
Z Haierem ochronisz siebie i swoją rodzinę przed wirusami

Z Haierem ochronisz siebie i swoją rodzinę przed wirusami

W odpowiedzi na potrzeby użytkowników Haier wprowadził w swoich produktach innowacyjne rozwiązania i zaawansowane technologie zapewniające wysoką ochronę antybakteryjną i antywirusową.

Generalny Dystrybutor
Haier AC w Polsce
Refsystem Sp. z o. o.

ul. Metalowców 5
86-300 Grudziądz
+48 695 930 647
haier@haier-ac.pl
Klimatyzatory HAIER
Zapytaj o produkt Zobacz gdzie kupić