AtestGaz na Energatab 2017

31 sie 2017 Jest to doskonała okazja aby zapoznać się najnowszymi produktami firmy oraz nawiązać i odświeżyć owocne relacje partnerskie. Będzie to również unikalna szansa do wymiany doświadczeń z zakresu detekcji gazów w branży przemysłowej oraz HVAC.

Artisan – Nowy silnik renderujący dla GstarCAD 2017

31 sie 2017 Miło nam poinformować, że GstarCAD 2017 jest już kompatybilny z aplikacją Artisan. Aplikacja umożliwia błyskawiczne generowanie realistycznych wizualizacji wszelkich projektów 3D wykonanych w środowisku programu GstarCAD.

Kocioł Logamax plus GB192i w finale konkursu DOBRY WZÓR 2017

28 sie 2017 Nowoczesne wzornictwo kotła kondensacyjnego Buderus Logamax plus GB192i zostało docenione przez kapitułę konkursu Dobry Wzór 2017. Urządzenie znalazło się wśród finalistów tegorocznej edycji i będzie prezentowane na największej w Polsce wystawie designu, organizowanej przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni 26 października.

Ucz się od najlepszych - Akademia Lindab już we wrześniu

22 sie 2017 W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy szeroką ofertę praktycznych i teoretycznych szkoleń. Program jest skierowany zarówno do firm, jak i osób prywatnych zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z branży HVAC oraz systemów dachowych i elewacyjnych. Gwarantujemy, że nasi eksperci w profesjonalny i przystępny sposób przekażą Państwu wartościową i aktualną wiedzę....

Pięć kroków do uwolnienia potencjału chłodnictwa

16 sie 2017 Obecnie przewiduje się, że wraz z postępem technologii i wzrostem liczebności populacji na świecie gwałtownie wzrośnie potrzeba chłodzenia. Według Komisji Europejskiej zapotrzebowanie na chłodzenie pomieszczeń w obrębie UE wzrośnie o 70% do roku 2030. Do 2060 r. zapotrzebowanie w sektorze chłodniczym będzie o 60% większe niż w ogrzewnictwie.

URSA dołącza do Grupy Xella

11 sie 2017 Xella International GmbH podpisała kontrakt z funduszem KKR w sprawie zakupu URSY. Transakcja wymaga jeszcze zatwierdzenia przez urzędy antymonopolowe i powinna zostać sfinalizowana do końca 2017 roku. URSA będzie kontynuować rozwój jako niezależna jednostka biznesowa w ramach Grupy Xella uzupełniając portfolio marek należących do Xella.