Rozwiązanie grzewcze Therma V od LG

22 gru 2017 Jeśli nadal boisz się sprawdzać rachunki za ogrzewanie, sprawdź nowy typ grzejnika, LG Therma V. Therma V to innowacyjny system grzewczy, który zużywa mniej energii.

2017 to rekordowy rok dla Haier Air Conditioning

21 gru 2017 W roku 2017 firma Haier stała się numerem jeden wśród największych producentów sprzętu AGD i klimatyzatorów podłączonych do sieci, przodując w dziedzinie projektowania i innowacji, wprowadzając nowe wersje produktów, które dają wgląd w przyszłość.

Świąteczny podarunek od Swegon Air Academy.

21 gru 2017 Zbliżają się święta i Swegon przygotował prezent dla wszystkich. Książka "Po prostu EPBD” Jest to krótki przewodnik po efektywności energetycznej w budynkach do pobrania za darmo w formacie PDF. Wystarczy wypełnić formularz i otrzymać instrukcje, jak pobrać książkę. Książka dostępna jest w języku angielskim i szwedzkim.

Kompleksowe rozwiązania Grupy Cantoni

21 gru 2017 Obecnie coraz większą popularnością cieszą się kompleksowe rozwiązania napędów elektrycznych składających się z silnika elektrycznego wyposażonego w szereg dodatkowych komponentów takich jak przemiennik częstotliwości, enkoder, przekładnia czy też hamulec elektromagnetyczny. Szczególny wzrost zainteresowania przemysłu krajowego i zagranicznego obserwuje się w tym ostatnim...

Nowa taryfa antysmogowa – krok w dobrym kierunku lecz mocno niewystarczający

21 gru 2017 Organizacje branżowe PORT PC i SPIUG związane z techniką grzewczą z zadowoleniem przyjmują zapowiedź Pana Premiera Mateusza Morawieckiego, że od stycznia 2018 r. obowiązywać zacznie nowa taryfa na energię elektryczną, przeznaczoną do ogrzewania budynków. Obie organizacje wskazują na to, że uruchomiony mechanizm dedykowany do walki ze smogiem jest krokiem w dobrym kierunku, lecz...

Ponad 9 miliardów zł na ekologiczne projekty

21 gru 2017 Ministerstwo Środowiska rozdysponowało już 9 mld zł na ekologiczne projekty. „Pieniądze zostaną przeznaczone, między innymi, na budowę nowych oczyszczalni ścieków oraz tworzenie parków w miastach. Chcemy, by te inwestycje bezpośrednio przełożyły się na poprawę jakości życia mieszkańców” – mówi prof. Jan Szyszko, minister środowiska.

5 cech wysokiej jakości trójników wentylacyjnych

19 gru 2017 W poniższym artykule zaprezentujemy porównanie 5 istotnych cech wysokiej jakości trójnika wentylacyjnego marki Lindab z produktem innego producenta. Korzyści i problemy wynikające z różnych technik produkcji są jednak uniwersalne i można je spotkać również przy innych kształtkach.

80 lat regulatorów RT od Danfoss

19 gru 2017 W roku 1937 kostka lodu do zimnego napoju stanowiła prawdziwy rarytas. Dzisiaj ten luksus jest już powszechnością dzięki ulepszeniom w zakresie regulacji temperatury chłodzenia i ciśnienia, poczynionym na przestrzeni ostatnich 80 lat. Regulator RT Danfoss stanowił element tego przyspieszonego rozwoju. W tym roku ten wytrzymały, wszechstronny regulator świętuje swoje 80-te urodziny jako...

Specjaliści od systemów technicznych dla tuneli - Caverion

18 gru 2017 Caverion zawarła właśnie umowę z konsorcjum VALTARI na wykonanie systemów technicznych tuneli na nowej, południowej obwodnicy Lahti na drodze krajowej nr 12 w Finlandii. Stronami konsorcjum VALTARI są Fińska Agencja Transportowa, miasto Lahti, gmina Hollola, Skanska Infra Oy oraz Pöyry Finland Oy.
Zamknij gift