Diament Top Industry 2017 trafia do Grupy Bosch

15 gru 2017 Warszawa – Grupa Bosch została nagrodzona prestiżowym tytułem „Diamenty Top Industry 2017” za inwestycje w Polsce w roku 2017. W konkursie nagradzane są firmy związane z branżą przemysłową, wyróżniające się innowacyjnością i mające znaczny wpływ na rozwój polskiej gospodarki, a także wyznaczające nowe trendy w dobie czwartej rewolucji przemysłowej.

Nowy wielofunkcyjny 4-rurowy agregat chłodniczy EWYD-4Z Daikin

14 gru 2017 Nowy agregator EWYD-4Z, o którym wspomina się w mediach społecznościowych, zapewnia oszczędność energii nawet do 32% w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami, w których chillery spełniają wymagania dotyczące obciążenia chłodniczego, a kotły - obciążenie grzewcze.

Relacja z BIM Akademii „Przyszłość tworzenia, satysfakcja użytkowania” 12 grudnia 2017 r.

14 gru 2017 12 grudnia odbyła się BIM Akademia AEC Design pt. „Przyszłość tworzenia, satysfakcja użytkowania”. Wydarzenie miało miejsce w nowo otwartym salonie Porsche Centrum Warszawa Okęcie. Podczas konferencji uczestnicy mieli możliwość wysłuchania prelekcji, w tym m.in. case study z wdrożeń BIM na polskim rynku, wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w sprzedaży nieruchomości, jak...

Zmniejszenie zużycia energii w systemach HVAC wymaga pracy z niższym ciśnieniem

13 gru 2017 Większość budowanych obecnie systemów wentylacyjnych wykorzystuje wentylatory generujące znacznie większe ciśnienie niż jest to konieczne do stworzenia komfortowego i zdrowego klimatu. W odpowiedzi na ten problem opracowaliśmy innowacyjne rozwiązanie Lindab Pascal, które pozwala ograniczyć zużycie energii względem klasycznych systemów VAV nawet o 50%!

Ogrzewanie w domu: czym zastąpić stary kocioł na węgiel? CentroClima

13 gru 2017 Węgiel od wielu lat utrzymywał się w czołówce najtańszych i najpopularniejszych paliw opałowych. Narastający problem ze smogiem i zapowiadane zmiany w ustawodawstwie sprawiają, że coraz częściej rozglądamy się za alternatywnymi sposobami ogrzewania domu. Czym możemy zastąpić przestarzały kocioł?
gift