Szampańskiej zabawy do białego rana w super klimacie!

29 gru 2017 Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrowia, optymizmu i powodzenia zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku 2018 składa drużyna Hvacpr.pl

Nowe logo i nowa strona marki AirIdea

29 gru 2017 Szanowni Klienci, przyszedł czas na zmiany. Przedstawiamy Nasz nowy logotyp, oraz nową stronę www. Mamy nadzieję, że nowa strona przybliży Państwu naszą ofertę nawiewników szczelinowych.

Wymiana kotła grzewczego a ustawy antysmogowe – woj. łódzkie - De Dietrich

29 gru 2017 Wprowadzenie nowych przepisów, których celem jest zmniejszenie emisji szkodliwych pyłów do atmosfery nie jest działaniem populistycznym, a reakcją na coraz gorszą jakość powietrza, wpływającą negatywnie także na nasze zdrowie. Nie dziwi więc, że kolejne obszary decydują się na przygotowanie swoich ustaw antysmogowych. Od niedawna do tego grona należy również województwo...

Bosch zwiększy efektywność energetyczną w miejscowości Morbegno

29 gru 2017 Lombardia, Włochy - W ramach długoterminowej umowy finansowania inwestycji miejscowość Morbegno, położona we włoskich Alpach, w pobliżu granicy ze Szwajcarią, skorzysta z kompetencji sektora Bosch Energy and Building Solutions Włochy, aby podnieść efektywność energetyczną budynków użyteczności publicznej oraz innych elementów infrastruktury.

Wentylacja z rekuperatorem - jak działa? CentroClima

27 gru 2017 Projekt domu energooszczędnego to szereg rozwiązań wpływających na zmniejszenie zapotrzebowania budynku na ciepło. Jednym z nich jest przemyślany system wentylacji. Alternatywą dla tradycyjnych form cyrkulacji powietrza, które powodują spore straty energii, jest wentylacja z rekuperacją, czyli odzyskiem ciepła.

Nordhavn - duńskie laboratorium energetyczne przyszłości

22 gru 2017 DANIA: Największy projekt urbanistyczny Skandynawii powstaje w Kopenhadze. To laboratorium dla technologii przyszłości efektywnych energetycznie oraz okazja dla Danfoss do zademonstrowania inteligentnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań z zakresu ogrzewnictwa i chłodnictwa.

ASPOL-FV w akcji szlachetna paczka 2017

22 gru 2017 Lubię ludzi” to jedno z haseł towarzyszących akcji SZLACHETNA PACZKA. W tym roku Pracownicy ASPOL-FV wraz z Zarządem Spółki zdecydowali się pomóc jednej z łódzkich Rodzin, przeprowadzając zbiórkę produktową na terenie firmy.
gift