Proces nabycia Grupy Paroc przez koncern Owens Corning sfinalizowany

26 lut 2018 Firma Owens Corning (OC) ogłosiła dzisiaj, że otrzymała wszystkie wymagane zezwolenia i i tym samym zakończony został proces nabycia Grupy Paroc („Paroc”), jednego z wiodących w Europie producentów ogniochronnych i energoszczędnych rozwiązań izolacyjnych z wełny kamiennej. Przedsiębiorstwo zostało nabyte za około 900 milionów euro.

Dimplex dba o Twój dom zimą

23 lut 2018 Firma Dimplex opracowała szereg produktów grzewczych specjalnie zaprojektowanych, aby zapewnić ochronę przed zamarzaniem w miesiącach zimowych. Chroń swoje rury i magazyny wody, minimalizując ryzyko, że mroźne temperatury spowodują ich pęknięcie. Produkty grzewcze Dimplex utrzymują ciepło na poddaszu lub w garażu w miesiącach zimowych. Grzejniki nadają się również do miejsc...

D+H Polska zaprasza na Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2018

23 lut 2018 Największe w Polsce targi branży HVAC co roku przyciągają imponującą liczbę wystawców i odwiedzających. Poza dużą różnorodnością oferowanych produktów i rozwiązań, przyczynia się do tego bogaty program imprezy. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, będziemy mogli odwiedzić Arenę Technologii, wziąć udział w pokazach dla instalatorów w Strefie Instalatora, a także...

VENTS GROUP na Targach FWSK w Warszawie

23 lut 2018 Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Vents Group na tegorocznych jubileuszowych Targach Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja, które odbędą się w Warszawie w dniach 27-28 lutego 2018 na terenie Centrum MT.

Danfoss ogrzewa hamburską “Bramę na świat”

23 lut 2018 NIEMCY: W samym sercu Hamburga powstała całkowicie nowa dzielnica – HafenCity. Ten aktualnie największy śródmiejski projekt budowlany w Europie wyznacza zielone standardy dzięki wybranym przez planistów najbardziej ekologicznym rozwiązaniom opracowanym przy pomocy technologii Danfoss.