URSA dołącza do Grupy Xella

11 sie 2017 Xella International GmbH podpisała kontrakt z funduszem KKR w sprawie zakupu URSY. Transakcja wymaga jeszcze zatwierdzenia przez urzędy antymonopolowe i powinna zostać sfinalizowana do końca 2017 roku. URSA będzie kontynuować rozwój jako niezależna jednostka biznesowa w ramach Grupy Xella uzupełniając portfolio marek należących do Xella.

Iglotech - gepard biznesu 2016

8 sie 2017 Związku z dynamicznym rozwojem i wzrostem wartości rynkowej Iglotech otrzymał duże wyróżnienie - Gepard Biznesu 2016. Jest to doskonałe potwierdzenie, że wysiłek, który Iglotech wkłada w rozwój firmy przynosi mierzalne korzyści i przekłada się na jeszcze większą chęć rozwoju i polepszania swojej oferty.

IVENSIS z nową stroną internetową

8 sie 2017 Marka IVENSIS należąca do THERMOSILESIA doczekała się nowej strony www. Logiem IVENSIS sygnowane są akcesoria montażowe dedykowane branży HVAC.

Fińska serwerownia dostarcza ciepło do 1500 domów

7 sie 2017 Serwerownie to specjalistyczne pomieszczenia wyposażone w urządzenia i instalacje gwarantujące bezpieczną i niezawodną pracę sprzętu serwerowego i sieciowego. Odpowiadają za ważną w dzisiejszych czasach ciągłość działania systemu informatycznego. Warto zwrócić uwagę na możliwości zagospodarowania nadwyżek ciepła, które powstaje tam jako produkt uboczny. Doskonałym...

Hisense oficjalnym sponsorem Mistrzostw FIFA World Cup Russia 2018

2 sie 2017 6 kwietnia 2017 r. w Pekinie, podczas wspólnej konferencji prasowej z FIFA, Hisense ogłosił swój status Oficjalnego Sponsora Mistrzostw Świata FIFA 2018, stając się tym samym pierwszą chińska marką elektroniki użytkowej, która występuje w tej roli. W ramach oficjalnego sponsora FIFA World Cup Hisense będzie uczestniczyć w szeregu działań marketingowych i reklamowych na całym...

Rodziny parametryczne Revit

1 sie 2017 Oferujemy współpracę w postaci przygotowania biblioteki elementów w programie Revit, zgodnych z ofertą katalogową Państwa Firmy. Wykonujemy różne rodzaje rodzin z branży architektonicznej, konstrukcyjnej i mechanicznej działające zgodnie z aplikacją Revit.

System RFV Rotenso, a systemy wody lodowej

31 lip 2017 System RFV Rotenso to systemy klimatyzacyjne ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego. Dzięki temu rozwiązaniu syste ma możliwość regulacji przepływu czynnika w zależności od tego, czy klimatyzowany obiekt ma zapotrzebowanie na chłód czy ciepło. Praca urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku dopasowywana jest do rzeczywistych, występujących w danej chwili warunków...

Koncert legendarnej grupy muzycznej Depeche Mode

31 lip 2017 21-go lipca uczestniczyliśmy wraz z naszymi Szanownymi Gośćmi w koncercie legendarnej grupy muzycznej, która przyczyniła się do powstania w późnych latach 80-tych nowej jakości muzyki elektronicznej. To niesamowite wydarzenie odbyło się na PGE Narodowym i przyciągnęło prawdziwe rzesze fanów.

Taconova otwiera własną spółkę w Polsce

31 lip 2017 Produkty marki Taconova od dawna są obecne na naszym rynku, ciesząc się dużym zaufaniem ze strony wykonawców, projektantów i klientów. W związku z konsekwentnym rozwojem działalności na przestrzeni ostatnich lat, szwajcarska firma postanowiła otworzyć własną spółkę handlową z siedzibą w Poznaniu.
gift