Kolejna edycja Promocji Odpowietrznik Afriso

25 sty Z początkiem roku rusza kolejna odsłona promocji dotycząca odpowietrznika automatycznego z zaworem stopowym! Dokonaj zakupu większego pakietu odpowietrzników z zaworem stopowym i odbierz prezent!

Spędź Blue Monday z Iglotech!

21 sty 21 stycznia uważany jest za najbardziej depresyjny dzień w roku. Na poprawę humoru przygotowaliśmy wyjątkowe promocje. Blue Monday trwać będzie przez dwa dni, od 21.01 do 22.01. Wejdź na stronę Iglotech i zapoznaj się z promocjami!

Haier - blue monday

21 sty Haier przygotował coś na poprawę humoru! Skorzystaj z oferty Blue Monday. Zrób zakupy za 5 000 zł (netto) i odbierz wyjątkową kurtkę.

Zima nam nie straszna | Promocja Jøtul

14 sty Gdy masz kominek na drewno to wiesz, że żadem mróz Ci niestraszny. Rozpalasz ogień i wokół rozchodzi się ciepło. Gdy nie masz kominka to bywa różnie. Już dziś możesz to zmienić korzystając z promocji. Od tej pory i dla Ciebie mróz już nie będzie straszny!.

ROCKWOOL wspiera wykonawców

9 sty Jeśli jesteś wykonawcą dociepleń jednorodzinnych domów wolnostojących, możesz otrzymać nagrody za izolację ścian zewnętrznych i poddaszy zrealizowane na naszych materiałach. Za każdy potwierdzony montaż wełny skalnej ROCKWOOL otrzymasz wybraną przez siebie nagrodę.

Wkłady kominkowe linii STMA nawet o 1000 zł taniej

8 sty Powietrzne wkłady kominkowe linii STMA marki Hitze to polskie produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Doświadczenie producenta, nowoczesna technologia oraz duże możliwości pro­dukcyjne gwarantują precyzję wykonania każdego detalu.
gift