Klimatyzator ścienny ECOMI SEVRA | Nowość 2019

8 cze Nowy klimatyzator naścienny Ecomi stanowi bezpośrednią odpowiedź firmy na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku. Klienci oczekują rozwiązań nie tylko o największych i najlepszych parametrach technicznych, wysokiej efektywności energetycznej ale również rozwiązań stylowych i elegankich.

Uszczelniacze do klimatyzacji Errecom

3 cze Przez ponad pięć Errecom pracował nad badaniami i rozwojem, aby przekształcić większość dodatków do AC/R i systemów chłodzenia w technologie o niskiej dawce, które nazywamy “ULTRA”.

Agregaty chłodnicze EazyCool Emerson na czynnik chłodniczy CO2

24 maj Obowiązujące obecnie w Unii Europejskiej regulacje prawne zmuszają do stosowania czynników o wskaźniku GWP (Global Warming Potential) zdecydowanie niższym niż w przeszłości. Obecnie dostępnych jest wiele czynników chłodniczych o obniżonym GWP do różnego typu zastosowań, jednak większość z nich nie spełnia docelowego wymogu, jakim jest wartość GWP >150. Z tego względu na...

Targi Grupy SBS - Podsumowanie

17 maj Najwięcej marek wystawiających się w historii targów, goście z całej Europy, pogoda jak nad Morzem Śródziemnym w najlepszym momencie sezonu, ponad 150 nagród wręczonych naszym gościom w konkursie targowym – to zaledwie ułamek atrakcji, jakie w tym roku złożyły się na bardzo udaną, 7. edycję Targów Grupy SBS.

WIENRKA Twój partner w biznesie

16 maj WIENKRA oferuje rozwiązania do wszystkich zastosowań, od klimatyzatorów mieszkaniowych, przez systemy komercyjne, a także elastyczne systemy VRF, mogące zapewnić klimatyzacje dużych obiektów handlowo-usługowych lub mieszkaniowych.

Asy Klimatyzacji 2019 od WIENKRA

15 maj Firma WIENKRA, będąca liderem wśród dystrybutorów urządzeń klimatyzacyjnych w Polsce przygotowała zestawienie najlepszych klimatyzatorów 2019.