PrimoBox - 80% kotłowni w jednej szafce

7 lut PrimoBox to gotowe, estetyczne i sprawdzone rozwiązania oszczędzające miejsce w Twojej kotłowni. Zastępują skomplikowane instalacje ze sprzęgłami hydraulicznymi, rozdzielaczami, wymiennikami i układami mieszającymi. Mogą być montowane zarówno natynkowo jak i podtynkowo. Dzięki zestawom PrimoBox stworzysz na ścianie kompletną kotłownię zamkniętą w estetyczną obudowę.

60 rocznica powstania firmy Lindab - historia

6 lut 6 lutego 2019 roku mija 60 rocznica powstania firmy Lindab - wiodącego producenta i dystrybutora produktów i rozwiązań systemowych dla wentylacji, klimatyzacji i budownictwa na świecie. Od początku istnienia po dzień dzisiejszy Lindab opiera swoją działalność na bliskim kontakcie z klientami, płaskiej strukturze organizacyjnej, kompetentnych pracownikach i silnych wartościach.

Zasada działania pompy ciepła | Mitsubishi Electric

28 sty Istnieją różne techniki ogrzewania domu i dostarczania ciepłej wody. Jedną z nich jest bardzo energooszczędna pompa ciepła powietrze-woda, która jest w stanie pokryć około 75% całości zapotrzebowania na energię cieplną z otoczenia. Efektem tego jest znacząca redukcja emisji szkodliwych substancji, a także obniżenie rachunków za energię. Zatem pompa ciepła to mądry wybór. Ale...

"W trosce o czyste powietrze" - Immergas i branża grzewcza

25 sty Dymiące kominy wielkich fabryk, zatłoczone ulice miasta skąpane w gęstej, zawiesistej mgle i wymowne napisy przewijające się nad kopcącymi kominami domów: „Każdego roku z powodu smogu umiera w Polsce około 45 tysięcy osób”. To początek nowego filmu promującego inicjatywę czołowych producentów instalacji grzewczych.

PEP2040 pod lupą Forum Energii

22 sty Prawdopodobne opóźnienie projektu elektrowni jądrowych, przywiązywanie niewystarczającej wagi do kosztów energii i ryzyko niespełnienia celów unijnych znalazły się wśród uwag Forum Energii do projektu Polityki energetycznej Polski do 2040 roku.

De Dietrich - SPIUG - W trosce o czyste powietrze

20 sty De Dietrich Polska jako członek organizacji SPIUG wspiera inicjatywy związane z edukacją ekologiczną w Polsce. Film "W trosce o czyste powietrze" podejmuje temat smogu i zagrożeń, które są z nim związane.