Perforowane lamele podbijają rynek HVAC

8 lis Midea wprowadziła na rynek nowy klimatyzator kasetonowy, który zdecydowanie wyróżnia się funkcjonalnością spośród innych urządzeń. Slim Breezeless ma perforowane lamele, nawiew 360ᵒ, sterowanie stronami przepływu powietrza, a przy tym jego praca jest maksymalnie cicha. Co najważniejsze, klimatyzator jest już w sprzedaży!

Ceny prądu w górę – Szczerze o pienieniądzach

2 lis O 20% a może nawet o 40% według niektórych ekspertów może zdrożeć prąd w najbliższym czasie. To napędza rozwój fotowoltaiki. I tej wielkoskalowej, w którą inwestują duzi przedsiębiorcy i tej indywidualnej zakładanej na dachach własnych domów.

Czyste powietrze - Szczerze o pieniądzach

28 paź Smog – zwykle przypominamy sobie o nim jesienią gdy robi się chłodniej a w domach trzeba włączyć ogrzewanie. To ogrzewanie może być jednak bardziej ekologiczne i co więcej można dostać na to spore pieniądze.

Poznaj nowość od HAVACO – wentylator kanałowy ICM EC – zobacz film!

22 paź Firma Ventia, generalny dystrybutor marki HAVACO w Polsce wprowadziła na rynek nowy wentylator kanałowy ICM z energooszczędnym silnikiem EC. Wentylatory wyróżniają się w porównaniu do innych na rynku wyższą wydajnością, energooszczędnością oraz płynną regulacją zakresu obrotów 0…10V. Pełen typoszereg (fi 100-315mm) jest dostępny od ręki, prosto z magazynu VENTIA w...

Obrotowe nasady kominowe TURBOWENT – skuteczna poprawa ciągu kominowego w przewodach wentylacyjnych i nie tylko

17 wrz Zobacz film o obrotowych nasadach kominowych TUBOWENT od DARCO System. To jeden z pierwszych i najbardziej rozpoznawalnych produktów DARCO. Swoją popularność w wielu zakątkach świata zawdzięcza znakomitym parametrom wydajnościowym. Rodzaje materiałów użytych do jego budowy, kilkanaście rodzajów podstaw, oraz dostępność w kilku ustandaryzowanych średnicach zapewnią długoletnią,...

Sterowanie pogodowe czy stałotemperaturowe - co lepsze?

8 wrz Zastanawiasz się jaki regulator wybrać do sterowania zaworami 3- i 4-drogowymi? Lepszy będzie stałotemperaturowy czy pogodowy? Pokazujemy sposoby sterowania zaworami w instalacjach - jak zawsze w naszych filmach dużo schematów, podpowiedzi i jeszcze więcej potrzebnej wiedzy.