Twoja niewidzialna bariera - Kurtyna powietrzna WING

19 gru Kurtyna powietrzna WING utrzymuje zimne powietrze na zewnątrz, blokuje zanieczyszczenia, zatrzymuje owady, chroni przed kurzem i wszystkimi innymi niespodziankami. Idealne rozwiązanie dla sklepów, biur i restauracji.

Firma ZYMETRIC - zobacz film

17 gru Zobacz film prezentujący Generalnego przedstawiciela marki Midea w Polsce. Jeden z najważniejszych i największych graczy na polskim rynku klimatyzacji oraz wentylacji.

Typoszereg central wentylacyjno-klimatyzacyjnych EVO Klimor

6 gru Firma Klimor prezentuje typoszereg central wentylacyjno-klimatyzacyjnych EVO - The Evolution of Air. Urządzenia te charakteryzują się wszechstronnością zastosowania, zarówno pod kątem warunków klimatycznych, kubatury, jak i charakteru budynku. W ofercie dostępnych jest aż 30 wielkości central, co pozwala w sposób optymalny dopasować urządzenie do dostępnej przestrzeni montażowej....

Tecumseh INFINEE - mini agregat wody lodowej

5 gru Firma Tecumseh zaprezentowała na tegorocznych Targach Chillventa nowe urządzenie: mini agregat wody lodowej INFINEE pracujący na propanie (R290). Agregat INFINEE jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku chłodniczego na urządzenia przyjazne dla środowiska o wyższej efektywności energetycznej i mniejszych kosztach eksploatacji. Stanowi optymalne rozwiązanie do zastosowań chłodniczych...

Hybrydowa pompa ciepła Daikin Altherma - czym jest i jak działa?

4 gru 2 Nasza hybrydowa pompa ciepła Daikin Altherma łączy technologię pomp ciepła powietrze-woda, wykorzystującą energię odnawialną, z gazowym kotłem kondensacyjnym, aby zapewnić najwyższą efektywność. Jej inteligentne oprogramowanie pomaga oszczędzać aż do 35% więcej energii w porównaniu z gazowym kotłem kondensacyjnym.
gift