Czujniki dyfuzyjne linii 4.0 - Obudowy

26 sie Czujniki Linii 4.0 to urządzenia przeznaczone dla sektora przemysłowego, w którym występują zróżnicowane warunki środowiskowe, co stawia konkretne wymagania względem urządzeń.

Czystsze powietrze dzięki kasetom Dual Vane od LG

25 sie Utrzymanie bezpiecznego i zdrowego środowiska poprzez skuteczne oczyszczanie powietrza nigdy nie było ważniejsze niż dzisiaj. Zapewnienie czystego, świeżego powietrza w naszych domach i biurach stało się niezbędne. Ale jak możemy jednocześnie efektywnie zarządzać klimatyzacją i oczyszczaniem powietrza? Rozwiązania LG do oczyszczania powietrza dostępne w jednostkach kasetonowych 1...

Mcr FID B – pierwsza klapa przeciwpożarowa typu MA w ofercie Mercor

24 sie Klapy odcinające mcr FID B przeznaczone są do zabudowy w systemach wentylacji pożarowej uruchamianych ręcznie lub automatycznie. Klapy mcr FID B są stosowane w systemach wentylacji pożarowej lub w systemach mieszanych, łączących funkcje wentylacji pożarowej i wentylacji bytowej.

Poznaj grupę SYSTHERM

30 lip Grupa SYSTHERM to ponad 120 doświadczonych specjalistów zajmujących się tematyką HVACR Systherm to jedna z pierwszych firm handlowych w Polsce zajmujących się chłodnictwem i klimatyzacją. Dysponujemy rozbudowaną infrastrukturą sprzedażowo-logistyczną, która zlokalizowana jest w ośmiu miastach Polski.

Plebiscyt klimatyzatorów 2021 - I miejsce - klimatyzator TOSHIBA HAORI

6 lip Plebiscyt klimatyzatorów – „Najciekawszy design 2021” organizowany przez portal branżowy hvacpr.pl miał na celu zaprezentowanie najciekawszych propozycji klimatyzatorów pokojowych w sezonie 2021. Wszystkie urządzenia, które rywalizowały ze sobą wyróżniają się wyjątkową stylistką i każde z pewnością już zyskało sporą rzeszę fanów.

Czujniki dyfuzyjne Linii 4.0 - Głowice

30 cze Czujniki Gazu Linii 4.0 produkcji Atest Gaz posiadają szeroką paletę dostępnych głowic pomiarowych różniących się między sobą czasem reakcji na gaz, stopniem ochrony IP, a także konstrukcją i wykonaniem dopasowanym do mierzonego gazu.

Komfort w zasięgu ręki – Midea Twoja klimatyzacja

29 cze Delikatna. Bezpieczna. Na lata. To wszystko, czego potrzebujesz wybierając klimatyzację dla siebie i swojej rodziny. Marka Midea, tworząc klimatyzator Breezeless, dopracowała wszelkie szczegóły, abyś mógł być spokojny o jego działanie względem osób znajdujących się w pobliżu.