Nagrody budownictwa ekologicznego dla gdańskiego osiedla

16 paź Poznaliśmy zwycięzców PLGBC Green Building Awards 2019. Wśród nich znalazła się jedna inwestycja z Trójmiasta - Botanica Jelitkowo. Osiedle zdobyło nagrody w aż dwóch kategoriach: „Najlepsza ekologiczna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna” oraz „Najlepsze zrównoważone wnętrze”.

D+H Car Race

15 paź D+H Car Race już na stałe wpisał się w harmonogram imprez organizowanych przez D+H Polska.

Najprostszy sposób na sterowanie zaworem mieszającym | AFRISO

15 paź Przedstawiamy film poradnikowy AFRISO - w tym odcinku opowiemy o najnowszym regulatorze stałotemperaturowym ACT 343 ProClick. Zapraszamy do obejrzenia i komentowania! Następny film poradnikowy zobaczycie już 27 października o godzinie 18:00 na kanale AFRISO na YouTube.

Breaking news #3 - jesienne nowości HVAC

4 paź Zapraszamy na jesienny odcinek #Breaking News. Jeśli chcecie poznać gorące hity tego sezonu oraz zgarnąć kody rabatowe na profesjonalne elektronarzędzia to obejrzyjcie film.

IMI Akademia, czyli HVAC w praktyce

27 wrz IMI Akademia to coś więcej niż spotkanie specjalistów HVAC. Naszym motto jest „Wiedza poprzez praktykę”. Na wydarzeniu w Krakowie w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha projektanci oraz wykonawcy korzystali z doświadczeń naszych ekspertów, zadawali pytania w strefie Pytań i Odpowiedzi oraz mieli szansę na wypróbowanie naszych jednostek demonstracyjnych na żywo.
Zamknij gift