W oczekiwaniu na niespodziewane VENTIA przedstawia aplikację KOMFOVENT CONTROL

12 sie Komfovent Control to aplikacja producenta umożliwiająca sterowanie rekuperatorami Komfovent Domekt, które posiadają automatykę C6M lub C6 z najnowszą wersją oprogramowania. Przyjazne i maksymalnie intuicyjne środowisko aplikacji umożliwia kontrolowanie rekuperatora z wykorzystaniem wszystkich dostępnych funkcji.

Domy drewniane – przyszłość budownictwa?

10 sie Ma być szybciej i taniej. Polskie Domy Drewniane – czyli spółka powołana przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ma upowszechnić budownictwo drewniane.

Branża HVACR oczami kobiet | Chłodnictwo - P.P.H.COOL - Daria Kalinowska

28 lip Branża chłodnicza z racji swojej specyfiki zdominowana jest przez mężczyzn. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy tam kobiet, które znakomicie radzą sobie w tym obszarze. Świetnym przykładem kobiety z powodzeniem zarządzającej firmą inżynierską jest - Daria Kalinowska - właścicielka firmy PPH Cool. Zobaczcie jak odnajduje się w tym męskim świecie.

Concordia Design Wrocław. - ze starego do nowego świata

20 lip – Ta przestrzeń ma być prezentem dla mieszkańców Wrocławia - tak o jednym z elementów projektu Concordia Design mówi jego autorka, Nathalie De Vries z holenderskiego studia MVRDV. Inwestycja powstała na wrocławskiej Wyspie Słodowej.

PPH COOL | Rozwiązania chłodnicze na najwyższym światowym poziomie

19 lip Atuty firmy to własny zakład produkcyjny, doświadczona kadra inżynierska i bliski kontakt z Klientem dzięki aktywności 6 oddziałów lokalnych w całej Polsce. Mocną stroną PPH COOL jest dopasowywanie się rozwiązaniem do indywidualnych potrzeb Klienta w trzech działach: CHŁODNICTWA, KLIMATYZACJI i SERWISU. Firma kładzie duży nacisk na ekologię co wyraża się w oferowaniu...

Polska może zyskać po kryzysie – Szczerze o pieniądzach

17 lip Polska może być jednym z krajów który wygra na obecnym kryzysie. Znajdziemy się w gronie takich państw jak Korea Południowa, Niemcy ponadto kraje Skandynawskie i mimo wszystko także USA. Nardobimy część dystansu do Europy Zachodniej. Jakim sposobem? O tym własnie w najnowszym odcinku programu.
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście