Plebiscyt Klimatyzatorów 2021

WIENKRA EXPO 2021

7 maj W tym sezonie specjalnie dla naszych Partnerów biznesowych przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie online – WIENKRA EXPO. Celem tego przedsięwzięcia jest prezentacja nowości, bestsellerów, urządzeń z segmentu premium oraz przewagi konkurencyjnej firmy WIENKRA w obszarze klimatyzacji i pomp ciepła.

Forest wyrósł na 120 metrów

5 maj Firma HB Reavis ukończyła budowę pierwszego etapu kampusu Forest w Warszawie. Konstrukcja powstającego obok wieżowca osiągnęła docelową wysokość 120 metrów. Budynek ma zostać oddany do użytku pod koniec roku.

Jak sterować pompami obiegowymi? Sprawdzone sposoby dla instalatorów

28 kwi Bardzo często pytacie, jak sterować pracą pompy obiegowej. Oczywiście sposoby sterowania pompą obiegową różnią się w zależności od instalacji. Dlatego zebraliśmy najpopularniejsze rodzaje instalacji i przygotowaliśmy dla Was film z kompletem informacji o sterowaniu pompami obiegowymi.

Ogrzewanie w łazience? Mamy 6 sprawdzonych sposobów

15 kwi Jak połączyć podłogówkę z grzejnikiem drabinkowym w łazience? Jakie są wady i zalety używania grzejnika elektrycznego? Jak zapewnić ciepłą podłogę w łazience przy instalacji grzejnikowej? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziecie w najnowszym odcinku prosto z kanału AFRISOpl na YouTube.
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście