Klimatyzator LG DUALCOOL z pełnowymiarowym oczyszczaczem.

10 sie Klimatyzator LG DUALCOOL to wyjątkowa pozycja w ofercie klimatyzatorów pokojowych LG. Jest to połączenie klimatyzatora z pełnowymiarowym oczyszczaczem powietrza. Tak zaawansowany system filtracji zapewnia czyste powietrze, którego jakość w czasie rzeczywistym możemy obserwować na intuicyjnym wyświetlaczu.

Klimatyzator Daikin Emura | Star of the month

1 lip Forma podąża za funkcją… Nie inaczej jest w przypadku Daikin Emura. Klimatyzator powstał po to, by zapewniać doskonałą jakość powietrza w pomieszczeniach i zwiększać wrażenie komfortu w domu. Daikin Emura zapewni Ci chłód w lecie i ciepło w zimie, a wnętrze Twojego domu będzie zdrowe dzięki filtracji powietrza.

Xtreme na liście zielonych urządzeń

24 cze Seria Xtreme Save Warmer zapewnia pracę w ekstremalnych warunkach. Ekologiczny system ogrzewania pomieszczeń został włączony na listę ZUM (Zielonych Urządzeń i Materiałów).

Poznajcie nowego superbohatera: System Daikin VRV 5 Heat Recovery

1 cze W dniach 18-19 maja w Wiedniu odbyła się oficjalna premiera systemów Daikin VRV 5 Heat Recovery. Systemy VRV 5 generacji, które w sprzedaży dostępne będą już od lipca zaskakują przełomową technologią, która z pewnością daje urządzeniom Daikin zdecydowaną przewagę konkurencyjną w stosunku do rozwiązań dostępnych i obecnie stosowanych na rynku.

Moje ciepło – Szczerze o pieniądzach

24 maj 600 milionów złotych – to budżet nowego programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Tym razem można otrzymać dofinansowanie na pompy ciepła.

Sterylizacja UV-C PRO – jeszcze wyższa skuteczność w walce z koronawirusem!

18 maj Firma Haier od lat kładzie nacisk na rozwój prozdrowotnych funkcji klimatyzacji. Kluczowym rozwiązaniem w ostatnim czasie jest sterylizacja UV-C, która hamuje rozwój wirusa SARS-CoV-2. Globalna organizacja badawcza Texcell S.A., potwierdzała skuteczność zwalczania wirusów i bakterii przy zastosowaniu technologii Sterylizacja UV-C Pro. Funkcja Sterylizacja UV-C PRO dostępna jest w...

Klimatyzator Haier EXPERT Plus

4 maj Portal branżowy Hvacpr.pl w sezonie 2022 realizuje cykl „Star of the month”, który ma na celu przedstawienie najciekawszych produktów z branży klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Gwiazdą maja 2022 jest nowa linia klimatyzator pokojowy Expert Plus Haier.

Klara buduje. Plac budowy to także miejsce dla kobiet

19 kwi Erbud rozpoczyna kampanię promującą budownictwo wśród kobiet. Spółka wydała książkę dla dziewczynek „Klara buduje”. Inspiracją dla jednej z bohaterek publikacji jest Agata Karczewska, kierowniczka budowy w spółce Erbud.