Nowa seria VRV IV-C+ Daikin

9 gru Nowa seria VRV IV-C+ to kompleksowe rozwiązanie, zapewniające wysoką wydajność grzewczą w niskich temperaturach na zewnątrz i wysoką efektywność przy częściowym obciążeniu.

Największa niskotemperaturowa sprężarka Scroll na rynku

4 gru W odpowiedzi na potrzeby rynku informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży nowego modelu sprężarki Copeland Scroll (K5) do zastosowań niskotemperaturowych, rozszerzając tym samym zakres sprężarek niskotemperaturowych do 17 KM. Wprowadzony nowy model to ZF54K5E.

IMI Akademia Gliwice 4.12.2019

2 gru 4 grudnia na Arenie Gliwice odbędzie się seminarium techniczne… transmitowane ON-LINE!!! Jeśli interesuje Cię tematyka równoważenia i regulacji oraz stabilizacji ciśnienia w systemach grzewczych i chłodniczych to koniecznie połącz się z nami 4 grudnia.

Nowy film poradnikowy AFRISO - rozwiązanie 2 w 1 na sterowanie zaworem czterodrogowym

26 lis Regulator do zaworu czterodrogowego jako rozwiązanie 2 w 1? Z nowym regulatorem stałotemperaturowym ACT 443 ProClick to łatwe! Takie rozwiązanie znacząco uprości pracę na Waszych instalacjach, pozwoli wygodnie sterować zaworem mieszającym oraz uchroni kocioł przed korozją. Wszystko to pokazaliśmy na filmie - zobaczycie jak ustawić regulator, jak sprawdza się na instalacji i jak...

„Mamy energię do zmian” – ruszyła rozśpiewana kampania wizerunkowa PGE

21 lis PGE Polska Grupa Energetyczna, lider na rynku odnawialnych źródeł energii, wystartowała z nową kampanią wizerunkową, pod hasłem „Mamy energię do zmian”. Jej tematem przewodnim jest transformacja Grupy w kierunku innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Muzycznym motywem przewodnim spotów jest utwór Andrzeja Dąbrowskiego – „Zielono mi”.

Good Night Paola - film Midea

20 lis Midea wraz z brazylijską modelką Paolą Antonini, stworzyła pełen emocji film reklamowy pod tytułem „Good Night Paola”.