Nowa kampania „Ciepło z GREE”

7 gru Ruszyła nowa kampania „Ciepło z Gree 2023 ”, która ma na celu zaprezentowanie pełnej gamy urządzeń marki GREE w kontekście ciepła, czyli ogrzewania. Przyjazny dla użytkownika format katalogowy w bardzo prosty i przejrzysty sposób przedstawia zalety i możliwości systemów grzewczych takich jak: klimatyzacja, pompy ciepła oraz systemy komercyjne GMV Heat recovery.

Uroczysta gala LG Electronics połączona z premierą systemu VRF LG Multi V i

2 gru 1 grudnia 2022 w zabytkowym, warszawskim centrum kongresowym Ufficio Primo odbyła się uroczysta gala z okazji wielkiej premiery nowego systemu VRF LG Multi V i. Wydarzenie zorganizowane na najwyższym światowym poziomie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród partnerów biznesowych LG, o czym świadczy wysoka frekwencja. Ciekawa i angażująca forma prezentacji nowego systemu LG Multi...

Nowy kompaktowy i stylowy oczyszczacz powietrza Samsung AX32 z łącznością WiFi

2 gru Skuteczny oczyszczacz powietrza to konieczność, szczególnie w okresie smogowym. Jednak dotychczas, w niewielkich pomieszczeniach w domu, nie zawsze mogliśmy go zastosować. Z myślą o tym Samsung wprowadził do swojej oferty oczyszczacz AX32 z łącznością WiFI, który wyróżnia się kompaktowym rozmiarem, nie ustępując pozostałym modelom pod względem funkcjonalności i wygody...

SCHIESSL POLSKA - Jedna z największych w Europie instalacji na CO2 w Bydgoszczy

29 lis W Parku magazynowym Lisi Ogon koło Bydgoszczy, zbudowanym przez Panattoni Europe powstało Nowe Centrum Logistyczne ALDI, niemieckiej sieci dyskontów spożywczo-przemysłowych. Na potrzeby magazynowania żywności w centrum ALDI zaprojektowano nowoczesną instalację chłodniczą pracującą na dwutlenku węgla (R744).

Kibicuj biało-czerwonym z Michałem Polem!

4 lis Schiessl Polska - dystrybutor marki Hisense, zaprasza do wspólnego kibicowania reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach MŚ Qatar 2022. Weź udział w wyjątkowym spotkaniu z Michałem Polem i wspólnie z nami kibicuj biało-czerwonym w spotkaniu z Meksykiem 22 listopada 2022 roku. Obejrzyj filmową wersję zaproszenia na naszym kanale You Tube >>>

Pompa ciepła AUX - jesienna premiera 2022

15 wrz Marka AUX zdążyła już zdobyć uznanie wśród instalatorów i inwestorów głównie ze względu na nowoczesne systemy klimatyzacji. W tym roku odpowiadając na potrzeby rynku, które mocno koncentrują się na rozwiązaniach wpisujących się w coraz bardziej restrykcyjną politykę środowiskową ofertę uzupełnia pompa ciepła typu split.

Pompa ciepła GREE VERSATI III

12 wrz Pompy Gree Versati mogą pracować w skrajnych warunkach zewnętrznych. Dla grzania warunki otoczenia to przedział -25°~35°C, a dla chłodzenia to aż 10°~48°C. Zastosowana dwustopniowa sprężarka rotacyjna, pracująca z czynnikiem R32, zapewnia wysoką wydajność. Urządzenia posiadają zdolność do regulacji temperatury wody w szerokim zakresie.

Klimatyzator LG DUALCOOL z pełnowymiarowym oczyszczaczem.

10 sie Klimatyzator LG DUALCOOL to wyjątkowa pozycja w ofercie klimatyzatorów pokojowych LG. Jest to połączenie klimatyzatora z pełnowymiarowym oczyszczaczem powietrza. Tak zaawansowany system filtracji zapewnia czyste powietrze, którego jakość w czasie rzeczywistym możemy obserwować na intuicyjnym wyświetlaczu.

Klimatyzator Daikin Emura | Star of the month

1 lip Forma podąża za funkcją… Nie inaczej jest w przypadku Daikin Emura. Klimatyzator powstał po to, by zapewniać doskonałą jakość powietrza w pomieszczeniach i zwiększać wrażenie komfortu w domu. Daikin Emura zapewni Ci chłód w lecie i ciepło w zimie, a wnętrze Twojego domu będzie zdrowe dzięki filtracji powietrza.