Wiadomości 4 lip
Quick Park Konstancin – inwestycja za 37 mln pod Warszawą

Unibep został generalnym wykonawcą kolejnej galerii handlowej. Spółka podpisała umowę na realizację obiektu w podwarszawskim Konstancinie Jeziorna. Wartość kontraktu wynosi 37 mln zł netto.

Zamawiający to RDM Management Konstancin I. Unibep zbuduje w Konstancinie Jeziorna galerię handlową Quick Park Konstancin. Deweloperem jest Real2B Development, spółka od kliku lat rozwija markę Quick Park. Dotychczas pod tym szyldem powstały obiekty w Mysłowicach, Strzegomiu i Oławie. W planach jest budowa galerii handlowych w Sulechowie, Olkuszu i Kępnie.

Quick Park Konstancin obejmie trzy budynki o wysokości dwóch kondygnacji nadziemnych, w których znajdzie się 35 lokali usługowych. Na terenie inwestycji zaplanowano 184 miejsca parkingowe w parkingu otwartym. Termin realizacji wynosi 12 miesięcy od dnia przekazania placu budowy. Wynagrodzenie Unibepu za wykonanie inwestycji wynosi 37 mln zł netto.

Umowa wchodzi w życie z dniem oświadczenia banku o spełnieniu warunków uruchomienia kredytu udzielanego na realizację inwestycji wraz z dokumentem term sheet w zakresie przyznanego kredytu, co powinno nastąpić w terminie do 90 dni od dnia zawarcia umowy.

Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu