Smay klapy
Wiadomości 14 paź 2020
WIENKRA
Pompa ciepła typu monoblok LG Therma V R 32

Therma V R32™ od LG™ to kompletna pompa ciepła typu monobloc, która zapewni wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu. Pracuje nawet przy ujemnych temperaturach zewnętrznych, a wykonanie z materiałów wysokiej jakości umożliwia bezproblemową pracę kiedy tylko chcesz! Łatwą kontrolę umożliwia wygodny w obsłudze interfejs.

Pompa ciepła typu monoblok LG Therma V R32 oferuje najwyższą wydajność grzewczą jednocześnie minimalizując szkodliwy wpływ na środowisko.

LG Therma V to pierwszy na świecie monoblok pracujący w oparciu o przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32, który charakteryzuje się niskim współczynnikiem globalnego ocieplenia na poziomie 675. Jest to wartość aż o 70 procent niższa niż w przypadku R410A, dzięki czemu R32 to czynnik wysoce energooszczędny. Ponadto, rewolucyjna sprężarka spiralna zapewnia jeszcze większą efektywność energetyczną.

Sprężarka spiralna z technologią Flash Gas Injection zapobiega przegrzaniu, zapewniając bardziej niezawodne działanie. Zwiększoną wydajność grzewczą potwierdza klasa energetyczna  A+++ oraz współczynnik SCOOP na poziome 4,45. Wymiennik ciepła w monobloku R32 pokryty jest antykorozyjną powłoką „Ocean Black Fin” , która dzięki wysokiej odporności na korozję wydłuża się żywotność produktu.

THERMA V – Rodzina pomp ciepła
  • POMPA CIEPŁA TYPU IWT HvacEXPO POMPA CIEPŁA TYPU IWT
  • POMPA CIEPŁA TYPU SPLIT HvacEXPO POMPA CIEPŁA TYPU SPLIT
  • WYSOKOTEMPERATUROWA POMPA CIEPŁA HvacEXPO WYSOKOTEMPERATUROWA POMPA CIEPŁA
  • POMPA CIEPŁA TYPU MONOBLOC HvacEXPO POMPA CIEPŁA TYPU MONOBLOC

Dzięki wykorzystaniu wiodących w branży technologii, monoblok LG zapewnia jeszcze bardziej niezawodne działanie ogrzewania, ponieważ jest w stanie wytworzyć temperaturę wody na wylocie do 65 stopni Celsjusza nawet przy zimnym powietrzu zewnętrznym. Ponadto może pracować przy temperaturach zewnętrznych nawet do minus 25 stopni Celsjusza.

Monoblok R32 można łatwo kontrolować z wnętrza. Wysokiej jakości, elegancki kontroler wpasuje się w wystrój każdego wnętrza. Intuicyjny interfejs umożliwia szybkie i łatwe korzystanie z prostego panelu dotykowego.

Użytkownicy mogą efektywnie zarządzać systemem grzewczym. Wzór i tryb ogrzewania można dostosować do żądanych temperatur oraz do stylu życia użytkowników.

Pozwala to na zminimalizowanie zużycia energii i zapewnienie wydajnego ogrzewania, które można łatwo monitorować z poziomu sterownika. Co więcej, system jest również w stanie kontrolować pracę ogrzewania w inteligentny sposób dla każdej przestrzeni indywidualnie.

W każdym pomieszczeniu można ustawić niezależnie odpowiednią temperaturę zamiast ustawiać jedną temperaturę dla całego budynku. Zbyt wysoka temperatura w pomieszczeniu powoduje dyskomfort użytkowników. Ponieważ monobloki R32 badają zarówno temperaturę wewnętrzną, jak i temperaturę wody na wylocie, mogą obniżyć temperaturę wody na wylocie, gdy temperatura wewnętrzna podnosi się tym samym zapewniając użytkownikom komfortowe środowisko.

Nie ma potrzeby instalowania rur czynnika chłodniczego lub jednostek wewnętrznych, co znacznie ułatwia instalację, konserwację i użytkowanie w tym samym czasie system można łatwo serwisować urządzenie poprzez proste usunięcie trzech śrub.

Ponadto w monobloku zamontowane są filtry do wody typu klips, co ułatwia demontaż produktu bez użycia dodatkowych narzędzi. System umożliwia instalatorom łatwą i szybką konfigurację.

W miejscu instalacji instalatorzy mogą ustawić wszystkie niezbędne wartości za pomocą konfiguratora LG Therma V, a następnie szybko uruchomić urządzenie, po prostu wkładając kartę pamięci zawierającą dane. Pozwala to instalatorom oszczędzić czas, ponieważ kontroler umożliwia przechowywanie historii konfiguracji. Dzięki temu można w łatwy sposób zidentyfikować przyczyny nieprawidłowego działania.

Ciesz się ciepłą zimą z monoblokiem LG Therma V R32.
Wydajne rozwiązanie grzewcze. Nawet w zimnym otoczeniu.