Wiadomości 20 sie
DAIKIN

Z ponad 90-letnim doświadczeniem w klimatyzacji i systemach kontolowania klimatu, Daikin łączy to, co najlepsze we wzornictwie i technologii, aby pomóc Ci osiągnąć twój idealny klimat. Aby sprostać oczekiwaniom rynku.

Dlaczego Stylish?

Stylish łączy ze sobą wyjątkowy styl i technologię, aby dostarczyć najlepsze rozwiązania klimatyzacyjne dla każdego wnętrza. Mierzący zaledwie 189 mm, Stylish jest obecnie najmniejszym urządzeniem naściennym na rynku, wykorzystujac przy tym innowacyjne rozwiązania do osiągnięcia komfortu, efektywności energetycznej, niezawodności i kontroli.

Zwycięskie wzornictwo

Zainspirowany poprzednikami, urządzeniami Daikin Emura oraz Ururu Sarara, Stylish został nagrodzony za swój innowacyjny wygląd oraz funkcjonalne możliwości Nagroda Good Design Award przyznana została również za osiągnięcie najwyższych standardów w komforcie i efektywności enegretycznej w sektorze HVAC-R.

 

Większość klientów szuka urządzeń klimatyzacyjnych łączących w sobie najlepszą wydajność oraz wygląd. Z urządzeniem Stylish, Daikin równoważy funkcjonalność z estetyką, tworząc innowacyjny produkt, który wpasuje się w każde wnętrze.

Kup klimatyzator Daikin z instalacją w Twojej okolicy

  • Korzystny design
  • Trzy wersje kolorystyczne (biała, srebrna, czarne drewno)
  • Opływowy kształt zapewniający dyskretny wygląd i oszczędność przestrzeni
  • Niewielkie wymiary sprawiające, że jest to najbardzej kompaktowe urządzenie na rynku
  • Minimalistyczny panel Inteligentny i wydajny design
  • Inteligentne czujniki optymalizują wydajność
  • Efekt Coandy optymalizuje rozkład temperatury w pomieszczeniu
  • Udoskonalony wentylator oferuje wysoką wydajność przy niskim poziomie dźwięku
  • Zaawansowana technologia zapewnia większy komfort i energooszczędność

Bliższe spojrzenie na klimatyzator Stylish i wykorzystywane technologie

 

Efekt Coandy tworzy dwa różne schematy przepływu powietrza w zależności od tego, czy Stylish jest w trybie chłodzenia lub ogrzewania. Na górnym obrazku efekt Coandy znajduje się w trybie chłodzenia (strumień powietrza w suficie), natomiast dolne ilustracje pokazują efekt Coandy w trybie ogrzewania (pionowy przepływ powietrza).

Efekt Coandy
Obecny już w urządzeniu Ururu Sarara, Efekt Coanda optymalizuje przepływ powietrza dla lepszego kliamtu Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych kierownic, bardziej skupiony strumień powietrza pozwala na lepszy rozkład temperatury w całym pomieszczeniu.

Jak to działa?
Stylish określa wzór przepływu powietrza w zależności od tego, czy pomieszczenie wymaga ogrzewania, czy chłodzenia. Gdy urządzenie znajduje się w trybie ogrzewania, dwie klapy kierują powietrze w dół (pionowy przepływ powietrza), podczas gdy w trybie chłodzenia klapy przesuwają powietrze w górę (strumień powietrza skierowany do sufitu). Tworząc dwa różne wzory przepływu powietrza, Stylish zapobiega przeciągom i zapewnia bardziej stabilną i komfortową temperaturę w pomieszczeniu.

Kontrolowana wilgotność
Komfort nie jest związany jedynie z czystością powietrza i odpowiednią temperaturą. Stylish wykorzystuje kilka różnych ustawień, aby automatycznie dopasować wentylator i spężarki do uzyskania perfekcyjnej równowagi pomiędzy temperaturą, a wilgotnością powietrza.

Świeże, czyste powietrze
Stylish zapewnia najlepszą jakość powietrza w pomieszczeniach dzięki technologii Daikin Flash Streamer. Ten system usuwa cząstki, alergeny i zapachy, aby zapewnić zdrowe powietrze wewnątrz pomieszczenia.

Stała temperatura pomieszczeń
Stylish wykorzystuje czujnik matrycowy do wykrycia powierzchniowej temperatury powietrza dla jeszcze lepszego klimatu . Po określeniu aktualnej temperatury w pomieszczeniu, czujnik matrycowy rozprowadza powietrze równomiernie w całym obszarze, zanim przełączy się na tryb przepływu powietrza ciepłego lub zimnego, w zależności od zapotrzebowania.

Cichy sposób działania
Stylish wykorzystuje nowo zaprojektowany wentylator, aby zoptymalizować przepływ powietrza, zapewniając wyższą wydajność energetyczną przy niskim poziomie hałasu. Aby osiągnąć wyższą wydajność energetyczną, Daikin zaprojektował wentylator, który działa efektywnie przy kompaktowych rozmiarach jednostki. Wentylator i wymiennik ciepła osiągają najwyższą wydajność energetyczną, ale pracują na poziomie dźwięku, który jest praktycznie niesłyszalny.

 

Zapytaj instalatora w Twojej okolicy o klimatyzator Daikin

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście