Wiadomości 6 wrz
Defro
Defro: Wybór Doskonały dla Systemu Ogrzewania i Wentylacji

Szukasz rozwiązań dla systemu centralnego ogrzewania lub planujesz montaż rekuperacji? A może marzysz o urokliwym kominku w swoim salonie? W Defro znajdziesz nowoczesne i sprawdzone urządzenia, które doskonale sprawdzą się zarówno w nowo budowanych domach, jak i w budynkach modernizowanych. To jedno miejsce, w którym odkryjesz mnóstwo możliwości!

Zacznijmy od wyboru źródeł ogrzewania. Pompy ciepła zdobywają coraz większą popularność w polskich domach z kilku ważnych powodów. Nie tylko przynoszą znaczne oszczędności w eksploatacji, ale także wykorzystują odnawialne źródła energii. Nasze pompy DHP Premium i DHP Monotec posiadają system montażu plug-in, co czyni je ekologicznymi, ekonomicznymi i prostymi w instalacji do systemu centralnego ogrzewania.

Kolejnym doskonałym wyborem jest kocioł na biomasę w postaci pelletu. Nasze kompaktowe urządzenia można swobodnie zamontować nawet w niewielkich kotłowniach. Kotły pelletowe generują minimalną ilość zanieczyszczeń, a funkcja automatycznego czyszczenia palnika ułatwia utrzymanie porządku.

Dla tych, którzy preferują bardziej tradycyjne rozwiązania, proponujemy kotły na biomasę z ręcznym załadunkiem paliwa lub automatyczne kotły na ekogroszek. Wszystkie nasze urządzenia posiadają certyfikat Ecodesign, co jest zgodne z europejskimi dyrektywami.

Kotły elektryczne są łatwe w obsłudze, nie generują spalin ani innych szkodliwych zanieczyszczeń, a mogą być wykorzystywane jako główne źródło ciepła lub wspomagające w systemie centralnego ogrzewania.

Nasze jedno- i dwufunkcyjne kotły gazowe z palnikiem BlueJet cechują się niskim zużyciem paliwa, ekologicznym spalaniem oraz cichą pracą. Jeśli Twój dom nie jest podłączony do sieci gazowej, proponujemy zbiorniki LPG naziemne i podziemne, produkowane ze sprawdzonych gatunków stali, spełniające restrykcyjne normy.

Kominki to nie tylko źródło wspaniałej atmosfery, ale także skuteczne źródło ciepła, zwłaszcza w przypadku przerw w dostawie prądu. W Defro znajdziesz różnorodne modele, takie jak kominki powietrzne, gazowe, z płaszczem wodnym, wolnostojące piece na drewno, pellet lub ekogroszek. Wybór należy do Ciebie!

Defro Air to centrale wentylacyjne, które zapewniają stały dopływ czystego i świeżego powietrza w Twoim domu. Dostępne w różnych wariantach, umożliwiają montaż zarówno na podłodze, pod sufitem, jak i na ścianie.

Nie zapomnijmy o niezbędnej armaturze do systemu centralnego ogrzewania. W Defro oferujemy energooszczędne pompy, filtry magnetyczne, siłowniki, termoregulatory oraz zawory, które zapewnią sprawne działanie Twojej instalacji.

Korzystanie z bufora w systemie c.o. pozwala na gromadzenie nadmiaru ciepła, które można wykorzystać, kiedy zapotrzebowanie energetyczne wzrasta. To nie tylko zwiększa efektywność źródła ciepła, ale także przekłada się na niższe koszty ogrzewania.

Defro to polski producent z 50-letnim doświadczeniem w branży grzewczej. Nasza wiedza i specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednie urządzenie do Twojego domu, a dystrybutorzy i instalatorzy zapewnią profesjonalny montaż. Nasza sieć współpracy obejmuje całą Polskę, więc skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Tagi: Defro
Defro

DEFRO. Czyste ciepło.

DEFRO to polska, rodzinna firma, której tradycje sięgają 1973 roku. Przez blisko pół wieku działalności przedsiębiorstwo wypracowało pewną pozycję polskiego lidera i jednego z największych producentów urządzeń grzewczych w Europie.

Rocznie fabrykę opuszcza blisko 30 tysięcy urządzeń. Do Klientów trafiają nowoczesne i solidne kotły, wkłady kominkowe, pompy ciepła i piecyki. W ostatnich latach zakład wyspecjalizował się również w produkcji stalowych zbiorników  ciśnieniowych oraz central rekuperacyjnych do wentylacji mechanicznej.

Jak to wszystko się dzieje? W DEFRO skupiamy się na potrzebach Użytkowników i stawiamy na ich pełen komfort. Urządzenia, które produkujemy są najpierw pieczołowicie konstruowane i dokładnie testowane w naszym laboratorium badawczym. Następnie projekty trafiają do wyspecjalizowanego parku maszynowego, gdzie z dbałością o każdy detal są montowane. Dzięki zachowaniu zorganizowanych procesów, wszystkie urządzenia spełniają surowe regulacje dotyczące emisyjności oraz efektywności i sprawności urządzeń. A do tego po prostu świetnie się prezentują.

DEFRO to potencjał zawarty w sercach ponad 700-osobowej załogi i wypracowanej sieci dystrybucji do ponad 1000 punktów handlowych w Polsce i zagranicą. Wszyscy razem nieustannie pracujemy nad tym, aby Klienci czuli dzięki naszym urządzeniom komfort i bezpieczeństwo.

Iglotech zaprasza na Dni Profesjonalistów 2024!

2 kwi 6
Wiadomości Iglotech zaprasza na Dni Profesjonalistów 2024!
btaletyuyz
btaletyuyz
provigil to treat anxiety provigil cost on the street provigil or modafinil provigil workspace login get a prescription for provigil online - Dzisiaj
Iddaaseivy
Iddaaseivy
+ for the post _________________ iddaa maç sonucu canlı - kırmızı kart bahisleri - Wczoraj