Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 2 sie

Dziś odkrywamy karty -18 października tego roku będzie miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń w branży HVAC w tym roku, kierowane do osób zainteresowanych projektowaniem instalacji HVAC. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z cenionymi ekspertami branży wentylacyjnej, poznać najnowsze rozwiązania i regulacje prawne, oraz wymienić się doświadczeniami.

Organizatorem spotkania jest Ventia Sp. z o.o.. Będzie to niepowtarzalna okazja do zdobycia nowej wiedzy, nawiązania cennych kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z najnowszymi trendami w dziedzinie klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji. HVAC Meeting to całodzienny Kongres, który odbędzie się na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie.
W programie wydarzenia znajdują się prelekcje prowadzone przez ekspertów w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji, prezentacje nowoczesnych rozwiązań oraz panel dyskusyjny, podczas którego będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami.

Celem HVAC Meeting jest stworzenie otwartego forum wymiany wiedzy i doświadczeń dla wszystkich zainteresowanych tematyką projektowania wentylacji i klimatyzacji - zarówno w budownictwie komercyjnym jak i mieszkaniowym oraz zagadnieniami związanymi z termomodernizacją obiektów już istniejących. Już dziś zapraszamy na stronę hvacmeeting.pl, gdzie poznacie szczegóły tego wydarzenia i będziecie mogli się zarejestrować - rejestracja jest konieczna, aby móc wziąć udział w HVAC MEETING 2023.

Szczegółowy program i rejestracja na: https://hvacmeeting.pl

Tagi: Ventia