FläktGroup | Zobaczcie najnowszy film

28 lut 2018 Powietrze to jeden z najistotniejszych elementów w naszym życiu. Od tego zależy nasze zdrowie i dobre samopoczucie. W FläktGroup wprowadzamy innowacje, aby opracować najlepsze w branży technologie, aby wykorzystać powietrze w naszych domach i miejscach pracy.

Dimplex dba o Twój dom zimą

23 lut 2018 Firma Dimplex opracowała szereg produktów grzewczych specjalnie zaprojektowanych, aby zapewnić ochronę przed zamarzaniem w miesiącach zimowych. Chroń swoje rury i magazyny wody, minimalizując ryzyko, że mroźne temperatury spowodują ich pęknięcie. Produkty grzewcze Dimplex utrzymują ciepło na poddaszu lub w garażu w miesiącach zimowych. Grzejniki nadają się również do miejsc...

Port Gdynia w znakomitej formie – 2017 to rekordowy rok

19 lut 2018 1,2 mln ton przeładowanych przez Port Gdynia w 2017 roku ładunków stanowi rekord w historii portu. Towarzyszą mu doskonałe wyniki finansowe Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. w postaci zysku netto przekraczającego 77 mln zł, wyższego aż o 28% w porównaniu do wyniku uzyskanego w 2016 roku.

Poltraf uruchomił kanał Youtube

19 lut 2018 Zapraszamy do odwiedzania naszego kanału filmowego. Będziemy zamieszczać tam przede wszystkim filmy prezentujące oferowane przez nas produkty.

Kurtyna powietrzna Wing od VTS

12 lut 2018 Kurtyna powietrzna WING to rozwiązanie nowej generacji, powstałe z pasji do lekkości formy i nowoczesnego, przełomowego designu