KONSI - Klimatyzatory oraz Pompy Ciepła

  • logo konsi konsi konsi

KONSI - Poczuj balans

Marka KONSI została stworzona w celu zapewnienia odpowiedniego balansu w domu. Portfolio KONSI obejmuje innowacyjne rozwiązania w zakresie klimatyzatorów split oraz pomp ciepła pracujących w oparciu o czynnik chłodniczy R32, ale również coraz chętniej wybierany R290. Dowiedz się więcej o Konsi

logo konsi

Oferta

Oferta KONSI to kompleksowe rozwiązania, pozwalające na wybór urządzenia idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.


Chcesz zostać naszym Partnerem Biznesowym?

Korzystaj z pełnej dostępności naszych produktów, wsparcia naszych inżynierów oraz cyklicznych promocji.

Zostań naszym partnerem Biznesowym!

Grupa SYSTHERM

Marka KONSI jest częścią grupy SYSTHERM.

Grupa SYSTHERM od ponad 35 lat jest liderem w Polsce jeżeli chodzi o branżę HVACR. Sprzedaż hurtowa jak i detaliczna obejmuje urządzenia z zakresu klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji oraz pomp ciepła. Centrala SYSTHERM znajduje się w Poznaniu natomiast oddziały regionalne zlokalizowane są w całej Polsce, mianowicie w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie oraz Szczecinie.

Oferta Grupy SYSTHERM obejmuje agregaty chłodnicze, klimatyzatory, sprężarki, wymienniki, osuszacze, nawilżacze, meble chłodnicze, centrale wentylacyjne, systemy multi, GMV, kurtyny powietrzne, materiały montażowe i automatykę oraz czynniki chłodnicze. Oferta SYSTHERM to także projekt, dobór, dostawa, montaż, obsługa serwisowa, szkolenia branżowe i certyfikacja f-gazowa. Starannie dobrany zespół, kompleksowe usługi, zaawansowane rozwiązania technologiczne w obiektach usługowych, handlowych, przemysłowych i budownictwie mieszkalnym oraz tysiące zadowolonych klientów i realizacji świadczą o naszej przewadze konkurencyjnej.


Poznaj SYSTHERM

Kontakt

Adres:

ul. św. Wincentego 7
61-003 Poznań

Kontakt:

Telefon: +48 663 636 844
E-mail: kontakt@konsi.pl

WWW:

konsi.pl