• Systemy klimatyzacji i pompy ciepła

  Technologia przyszłości dostępna już dziś

Klimatyzatory HAIER ze sterylizacją UV-C oraz UV-C PRO

Wybierając Klimatyzatory Haier, decydujesz o zdrowym i czystym
powietrzu w Twoim domu

Klimatyzatory HAIER to najbardziej komfortowe w użytkowaniu urządzenia na rynku. Wyposażone są w liczne funkcje prozdrowotne. Inteligentne rozwiązania zastosowane w konstrukcji czynią z klimatyzatorów HAIER jednostki niezwykle przyjazne w obsłudze, bardzo ciche, o wyjątkowym eleganckim wyglądzie oraz idealnie wkomponowujące się w każdą aranżację wnętrz.

sterylizacja UV-C PRO haier

Sterylizacja UV-C PRO

Wbudowana w klimatyzator lampa LED o długości 40 mm generuje krótkofalowe promieniowanie typu UV-C oraz VUV. Kombinacja tych rodzajów promieniowania może dezaktywować zanieczyszczenia przenoszone drogą powietrzną. Nowe pasmo VUV posiada zdolność generowania reaktywnych form tlenu, czyli jonów dodatnich i ujemnych, które mogą hamować rozwój bakterii. Dlatego zastosowanie promieniowania VUV może zwiększyć możliwości dezynfekcji powietrza w klimatyzatorach z funkcją Sterylizacja UV-C PRO.


technologia

Zastosowanie promieniowania UV-C
Lampa LED UV-C zamontowana w klimatyzatorach Haier, naświetla przepływające przez klimatyzator powietrze promieniami krótkofalowymi.

Zastosowanie promieniowania VUV
promieniowanie VUV posiada silniejszą moc jonizacyjną niż światło UV-C i może generować jony dodanie oraz ujemne o działaniu biobójczym.

Mechanizm zabezpieczający
Dodatkowym zabezpieczeniem jest specjalnie skonstru-owany mechanizm, który wyłącza funkcję STERYLIZACJA UV-C PRO w momencie otwarcia panelu klimatyzatora.

Korzyści

Bezpieczeństwo i czyste powietrze

Bezpieczeństwo i czyste powietrze - sterylizacja uv-c
Funkcja Sterylizacja UV-C PRO zapewnia najskuteczniejsze oczyszczenie spośród technologii opracowanych przez Inżynie-rów HAIER - twórców technologii oczysz-czania powietrza promieniami UV-C.

Wydajna dezynfekcja

Bezpieczeństwo i czyste powietrze - sterylizacja uv-c
Funkcja Sterylizacja UV-C PRO używa dwa rodzaje promieniowania, UV-C i VUV, które zwiększają możliwości dezynfekcji powietrza.

Certyfikat TEXCELL* 222

Certyfikat TEXCELL - sterylizacja uv-c
Sterylizacja UV-C PRO może hamować rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99.991%*. Skuteczność technologii w walce z koronawirusem została potwierdzona Certyfikatem Texcell, w przestrzeni o powierzchni 6,7 m³.

Sprawdź modele HAIER

z funkcją STERYLIZACJA UV-C PRO

Haier EXPERT Plus

 • Ekspert w montażu
 • Ekspert w serwisowaniu
 • Ekspert w zapewnieniu
  czystego powietrza

Sterylizacja UV-C

Hamuje rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99.99%*. Skuteczność w walce z koronawirusem potwierdzona certyfikatem. Wbudowana w klimatyzator lampa LED naświetla promieniami UV-C przepływające przez klimatyzator powietrze. Technologia Sterylizacja UV-C jest bezpieczna dla zdrowia człowieka, ponieważ promieniowanie nie wydostaje się poza urządzenie. Funkcja ta może być używana w obecności ludzi i zwierząt w pomieszczeniu.


sterylizacja uv-c haier

technologia

Zastosowanie promieniowania UV-C
Lampa LED UV-C zamontowana w klimatyzatorach Haier, naświetla powietrze promieniami krótkofalowymi przepływające przez klimatyzator, w którym może znajdować się od 5-34% mikroorganizmów.

Wbudowana lampa LED UV-C
Zasysane powietrze na pierwszym etapie jest filtrowane przez zestaw standardowych filtrów, a następnie poddane zostaje napromieniowaniu wbudowaną lampą UV-C, która może hamować rozwój wirusów i bakterii

Mechanizm zabezpieczający
Dodatkowym zabezpieczeniem jest specjalnie skonstruowany mechanizm, który wyłącza funkcję STERYLIZACJA UV-C w momencie otwarcia panelu klimatyzatora.

Korzyści

Bezpieczeństwo i czyste powietrze

Bezpieczeństwo i czyste powietrze - sterylizacja uv-c
Funkcja Sterylizacja UV-C zapewnia czyste powietrze i nie stanowi zagrożenia dla osób oraz zwierząt przebywających w pomieszczeniu.

Wydajna dezynfekcja

Bezpieczeństwo i czyste powietrze - sterylizacja uv-c
Funkcja Sterylizacja UV-C używa krótko-falowych promieni UV-C 265 nm – 275 nm, o działaniu biobójczym.

Certyfikat TEXCELL*

Certyfikat TEXCELL - sterylizacja uv-c
Texcell zweryfikował i potwierdził skuteczność tej technologii na poziomie 99.998%, w przestrzeni o kubaturze 45 litrów, w czasie 1 godziny.

Sprawdź modele HAIER

z funkcją STERYLIZACJA UV-C

Poznaj pozostałe prozdrowotne funkcje

klimatyzatorów HAIER

 • Klimatyzatory HAIER 56°C Steri CleanFunkcja 56°C Steri Clean skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez 30 minut. Funkcja odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia. (Funkcja dostępna z poziomu aplikacji)
 • Klimatyzatory HAIER Self HygieneAntybakteryjna powłoka z nanocząsteczkami srebra nałożona na komponenty kanału cyrkulacji powietrza w urządzeniu, zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii. Funkcja odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia.
 • Klimatyzatory HAIER Self CleanZanieczyszczenia gromadzące się na parowniku podczas pracy klimatyzatora ułatwiają rozwój bakterii i wpływają na jakość powietrza. Funkcja Self Clean za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnię parownika i usuwa zanieczyszczenia przy rozmrażaniu. Funkcja odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia.
 • Klimatyzatory HAIER Sterowanie Wi-FiZdalne sterowanie pozwala włączyć chłodzenie w upalne dni zanim wrócisz do domu. Codzienne sytuacje, które towarzyszą w życiu są inspiracją marki Haier do tworzenia inteligentnych rozwiązań. Sterowanie Wi-Fi jest proste i intuicyjne, ustawianie parametrów pracy klimatyzatora jest możliwe za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym. Dzięki temu możliwy jest wgląd oraz dostęp do prawie wszystkich funkcji klimatyzatora. Sterowanie Wi-Fi umożliwia tworzenie harmonogramów pracy, np. tygodniowy oraz monitorowanie zużycia energii elektrycznej przez domowy system.
Klimatyzatory HAIER Klimatyzatory HAIER Klimatyzatory HAIER Klimatyzatory HAIER

Klimatyzacja HAIER | Skuteczność w walce z koronawirusem​

Skuteczność w walce z koronawirusem

Artykuły Haier

Klimatyzator Haier Revive Plus – Klimatyzator Ścienny Stworzony we Współpracy z Instalatorami

Klimatyzator Haier Revive Plus – Klimatyzator Ścienny Stworzony we Współpracy z Instalatorami

Haier, światowy lider w branży klimatyzacyjnej, wprowadza na rynek nowy klimatyzator ścienny Revive Plus. Ten innowacyjny produkt został zaprojektowany z myślą o potrzebach zarówno użytkowników, jak i instalatorów, bazując na ich...
Sprawdź dostępność Multi Split w ofercie Haier!

Sprawdź dostępność Multi Split w ofercie Haier!

Haier gwarantuje pełną dostępność systemów klimatyzacji zarówno dla Multi Split, jak i Split.
Haier zaprasza na szkolenia APS z pomp ciepła 2024

Haier zaprasza na szkolenia APS z pomp ciepła 2024

Zostań Autoryzowanym Punktem Serwisowym pomp ciepła Haier – zdobądź certyfikat i zyskaj maksymalne wsparcie dla Twojego biznesu! Podczas szkoleń zyskasz wiedzę praktyczną w zakresie montażu i serwisowania urządzeń typu split i monoblok. ...
Haier zaprasza na Warsaw HVAC EXPO

Haier zaprasza na Warsaw HVAC EXPO

Systemy klimatyzacji i pompy ciepła Haier będą dostępne dla wszystkich odwiedzających Targi Warsaw HVAC Expo w dniach 27-29.02.2024 roku. Marka Haier zaprezentuje się na wspólnym stoisku Grupy Iglotech, do której należy firma Refsystem –...
Nowe bezzwrotne dofinansowanie do pomp ciepła Haier!

Nowe bezzwrotne dofinansowanie do pomp ciepła Haier!

Dla tych Inwestorów, którzy wciąż rozważają inwestycję w system grzewczy oparty na pompie ciepła, mamy dobre informacje. Dodatkowe środki finansowe są dostępne na zakup pompy ciepła Haier - nawet do 2207 złotych!
Poznaj klimatyzatory do ogrzewania

Poznaj klimatyzatory do ogrzewania

Klimatyzatory są przede wszystkim używane do chłodzenia powietrza w upalne dni, ale nowoczesne urządzenia Haier świetnie nadają się także do ogrzewania pomieszczeń. Sprawdź ofertę klimatyzatorów Haier do wydajnego ogrzewania...
Haier – pobierz nowe katalogi

Haier – pobierz nowe katalogi

Haier przedstawia nowe katalogi na sezon 2024! Poznaj dwa nowe katalogi - systemów klimatyzacji Split i Multisplit oraz MRV i Chiller. Dzięki nowym wydawnictwom produktowym Haier Instalatorzy mają szansę zapoznać się z nowościami produktowymi...
Haier szkoli Instalatorów HVAC&R!

Haier szkoli Instalatorów HVAC&R!

Haier rozpoczyna sezon 2024 nową, rozbudowaną ofertą szkoleń stacjonarnych z systemów klimatyzacji! Szkolenia są przeznaczone dla profesjonalistów oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w branży klimatyzacyjnej. Zobacz...
Haier | Przedłużamy promocję dla Instalatorów

Haier | Przedłużamy promocję dla Instalatorów

Haier przedłuża promocję dla Instalatorów, w której za montaż pomp ciepła Haier SUPER AQUA Instalator odbiera premię w wysokości nawet do 2000 zł. Akcja specjalna zostaje przedłużona do 31.03.2024 r.
Haier - zobacz naszą nową stronę internetową

Haier - zobacz naszą nową stronę internetową

Haier uruchomił właśnie nową odsłonę swojej strony internetowej, która obiecuje dostarczyć użytkownikom interesujące treści, bogatą bibliotekę mediów oraz wszystko co niezbędne w zakresie systemów klimatyzacji i pomp ciepła.
Klimatyzatory Haier do ogrzewania: nowa era efektywności i oszczędności energii!

Klimatyzatory Haier do ogrzewania: nowa era efektywności i oszczędności energii!

W dzisiejszym świecie, gdzie dbałość o środowisko idzie w parze z komfortem, ogrzewanie klimatyzatorami staje się nie tylko rozsądną, ale także ekologiczną opcją. Poznaj zalety ogrzewania za pomocą klimatyzatorów oraz dwa wyjątkowe...
Klimatyzator Haier Expert Plus | Przegląd klimatyzatorów 2023

Klimatyzator Haier Expert Plus | Przegląd klimatyzatorów 2023

Ekspert Plus to nie tylko klimatyzacja, to zaawansowane technologie oczyszczania powietrza zamknięte w nowoczesnej konstrukcji. Jego minimalistyczna obudowa została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania. Dzięki temu masz łatwy dostęp...
Jak często serwisować klimatyzację?

Jak często serwisować klimatyzację?

W domach, mieszkaniach, zakładach pracy, miejscach komercyjnych, montuje się różne systemy klimatyzacji. Wśród nich warto wyróżnić przede wszystkim markę Haier – np. systemy SPLIT i MULTI SPLIT. To urządzenia wydajne i cechujące się...
Klimatyzatory Haier Pearl Plus

Klimatyzatory Haier Pearl Plus

Klimatyzatory Haier Pearl Plus to energooszczędne i uniwersalne urządzenia, które cechują się kompaktową konstrukcją i niskim poziomem hałasu. W celu zapewnienia czystego powietrza, klimatyzatory te zostały wyposażone w szereg funkcji,...
Haier zaprasza na szkolenia z pomp ciepła

Haier zaprasza na szkolenia z pomp ciepła

Instalatorów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu montażu powietrznych pomp ciepła Haier zapraszamy do udziału w szkoleniach.

Generalny Dystrybutor
HAIER AC w Polsce
Refsystem Sp. z o. o.

ul. Metalowców 5
86-300 Grudziądz
+48 695 930 647
haier@haier-ac.pl
Klimatyzatory HAIER
Zapytaj o produkt Zobacz gdzie kupić