smay
Wiadomości 28 lip 2020
Carel
Wirtualny event | Carel

fot. CAREL

16 lipca odbyło się inauguracyjne wydarzenie µChiler Process, nowego kompleksowego rozwiązania do zarządzania agregatami chłodniczymi typu powietrze/woda i woda/woda on-off i/lub sprężarkami z modulacją ciągłą (BLDC). Wydarzenie odbyło się online, aby zapewnić dystans społeczny, ale nadal zachowano ten sam format wydarzenia na żywo, z prezentacją produktu i grą na zakończenie.

„Planowaliśmy zaprezentować µChiler Process na targach Mostra Convegno Expocomfort i chcielibyśmy móc zaprezentować produkt w dobrym stylu” - powiedział Enrico Boscaro, Group Marketing Manager - HVAC Industrial. „Prezentacja online nie była rozwiązaniem zastępczym, a raczej odpowiedzią na obecną sytuację przy użyciu dostępnych technologii. To było nasze pierwsze wirtualne wydarzenie i ciężko pracowaliśmy, aby było wyjątkowe dla wszystkich naszych gości. ”

System μChiller Process jest idealnym rozwiązaniem do zarządzania systemami HVAC w przemyśle przetwórczym i łączy niezawodność tradycyjnego projektu z innowacyjnymi elementami, które zapewniają wysoką wydajność i łączność. Rozwiązanie będzie dostępne od końca lipca w trzech różnych modelach: Basic, Enhanced i High Performance. To zróżnicowanie proponuje różne poziomy w zależności od potrzeb rynku.

Tagi: CAREL chiller
Carel