SMAY - Klapy pożarowe
Wiadomości 30 paź 2019
Carel
Technologia CAREL zastosowana w obiektach zwycięzców Accelerate Europe Awards

fot. CAREL

Podczas ATMOsphere Europe 2019, które odbyło się w październiku w Warszawie, Biedronka i część grupy Jeronimo Martins, zdobyła nagrodę Accelerate Europe Award za „Best in Sector / Food Retail”. Biedronka zdobyła nagrodę za wybór i zainwestowanie w naturalne czynniki chłodnicze dzięki ambitnemu i wizjonerskiemu planowi, który rozpoczął się w 2017 roku. W projekcie Biedronka przeprowadzono już konwersję 600 istniejących sklepów i 350 nowo otwartych z transkrytycznym systemem CO2. W przyszłym roku zostanie zmodernizowanych kolejne 300 sklepów, a 150 nowych obiektów jest w planach.

 „Bardzo się cieszę, że Nagroda Accelerate Europe trafiła do Biedronki za pionierską wizję wyboru naturalnych czynników chłodniczych” - skomentował Matteo Dal Corso, CAREL Application Manager - Food Retail. „Bardzo cieszy fakt, że dzięki technologii sterowania CAREL zainstalowane rozwiązania są bardzo wydajne i przyjazne dla naszej planety. Ponadto dzięki technologii inwerterowej DC i zastosowanym systemom monitorowania możemy zmniejszyć zużycie energii nawet o 15% i zoptymalizować konserwację systemów ”.


Dodatkową satysfakcją dla CAREL była nagroda Best in Sector / Industrial przyznana Bofrostowi za zainstalowanie transkrytycznego systemu CO2 dostarczanego przez Crea przy użyciu technologii CAREL. „Obie nagrody potwierdzają, że zainwestowanie od jakiegoś czasu w inteligentne wykorzystanie naturalnych czynników chłodniczych przynosi oczekiwane przez nas wyniki w zakresie penetracji rynku i zmniejszenia zużycia energii”, podsumował Diego Malimpensa, Group Head of Sales - OEMs Food Retail.

Tagi: CAREL nagroda
Carel

Zamknij Kup kamerę Bosch taniej o 150zł! Kup kamerę Bosch taniej o 150zł!