Wiadomości 26 lip
ROCKWOOL
Szukasz wykonawcy ocieplenia? Sprawdź mapę Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL

fot. Pixabay

Firma ROCKWOOL przygotowała dla inwestorów indywidualnych duże udogodnienie w zakresie poszukiwania profesjonalnych wykonawców ocieplających budynki wełną skalną. Z nową mapą Certyfikowanych Wykonawców każda osoba budująca dom jest w stanie szybko i bezproblemowo znaleźć wykonawcę świadczącego usługi najbliżej planowanej czy też trwającej już budowy.

Mapa Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL to bezpłatne narzędzie dla każdego, dzięki któremu bez problemu można znaleźć zaufanego, doświadczonego wykonawcę ociepleń z wełny skalnej ROCKWOOL. Umiejętności osób w bazie wykonawców są weryfikowane i poświadczone certyfikatami i uczestnictwem w szkoleniach ROCKWOOL, ale przede wszystkim praktyką. To wykonawcy, którzy niejednokrotnie wykonali ocieplenia ścian zewnętrznych czy poddaszy z wykorzystanie izolacji z wełny skalnej. Dużym plusem narzędzia jest możliwość filtrowania wykonawców ze względu na lokalizację, a także możliwość natychmiastowego skontaktowania się z nimi, dzięki udostępnionym informacjom kontaktowym.

 – Budowa czy remont domu to w życiu inwestora indywidualnego niezwykle intensywny i stresujący okres, dlatego chcemy maksymalnie ułatwiać im podejmowanie różnych decyzji i organizowanie kolejnych etapów tego przedsięwzięcia. Właśnie dlatego stworzyliśmy mapę Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL. Współpraca z takim ekspertem to gwarancja szybkiego i solidnego wykonania ocieplenia – mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL CEE – Mapa Certyfikowanych Wykonawców to także duży ukłon w stronę naszych wykonawców. Wielu z nich to właściciele małych, jedno czy też kilkuosobowych firm, które często nie prowadzą aktywnych działań promocyjnych w mediach online. Wizytówka na naszej mapie jest dla nich świetną formą reklamy swoich usług do klientów zlokalizowanych w pobliskiej odległości.

Mapa certyfikowanych wykonawców znajduje się pod adresem https://www.rockwool.pl/wsparcie/znajdz-wykonawce/.

ROCKWOOL

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście