Wienkra - Kalendarz
Wiadomości 30 paź 2020
Carel
Sterowniki iJ Carel finalistą  RAC Cooling Industry Awards

Gama sterowników iJ firmy Carel dla chłodnictwa komercyjnego znalazła się wśród finalistów RAC Cooling Industry Awards w dwóch różnych kategoriach: „Innowacja Roku w Chłodnictwie: komponenty i urządzenia peryferyjne” oraz „Produkt Roku Chłodnictwa: komponenty i urządzenia peryferyjne”.

RAC Cooling Awards to wydarzenie branżowe HVAC/R wspierające kluczowe innowacje i osiągnięcia dotyczące ochrony środowiska. Te prestiżowe nagrody, podzielone są na szesnaście kategorii i obejmują każdy aspekt sektora.

„Jesteśmy bardzo dumni z tego wyniku”, powiedział Giovanni Tonin, Kierownik ds. Zastosowań Chłodniczych. „Jurorzy docenili innowacyjne cechy serii iJ, nowego sterownika chłodnictwa komercyjnego, który wyróżnia się estetyką, łatwością obsługi i zaawansowaną łącznością. Prezentowaliśmy iJ w lutym ubiegłego roku na targach Euroshop, a w ostatnich miesiącach zdobył brązowy medal w kategorii „Urządzenia chłodnicze i lodowe” w konkursie Dealer Design Awards.

Nazwy zwycięzców poznamy podczas wirtualnego wydarzenia ceremonii wręczenia nagród, które odbędzie się 9 grudnia.

iJ jest profesjonalną platformą komercyjnych sterowników chłodniczych z uwzględnieniem rynku usług gastronomicznych OEM. Oferta umożliwia wzbogacenie jednostki końcowej o nowoczesne funkcje dla aplikacji spożywczych i handlowych. Dostosowanie platformy iJ umożliwia łatwe podłączenie agregatów chłodniczych, dzięki czemu producenci OEM mogą eksplorować i optymalizować nowe modele biznesowe. Platforma za pomocą smartfona czy aplikacji pozwala również na łatwe i szybkie operacje w terenie. iJ może łączyć się poprzez Bluetooth oraz połączenie 2G i WiFi. 

 
 
 
 
 
Carel