Wiadomości 27 maj
Powstaną nowe Vendo Parki

fot. Kompas Inwestycji

Trei Real Estate GmbH rozwija sieć parków handlowych pod marką Vendo Park. Do końca roku Trei powiększy swoje portfolio o kilka obiektów, w tym inwestycję w Łasku, Pułtusku i Ostrołęce.

W Łasku przy ulicy Warszawskiej powstaje Vendo Park o powierzchni handlowej ok. 4 500 mkw. Swoje sklepy otworzą w nim sieci marek m.in. Hebe, Neonet, Martes Sport, Action oraz KiK. Obiekt wyrośnie na działce o powierzchni prawie 19 600 mkw. Obecnie toczą się prace budowlane obejmujące m.in. wykonanie konstrukcji budynku, roboty sieciowe oraz przygotowanie terenu pod parking. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem. Mieszkańcy będą mogli zrobić pierwsze zakupy w listopadzie, kiedy to planowane jest oficjalne otwarcie parku handlowego. W obrębie inwestycji w Łasku planowane jest ok. 130 miejsc parkingowych.

- Komercjalizacja Vendo Parku znajduje się w końcowej fazie. Proces ten przebiegał bardzo dynamicznie, w ciągu zaledwie kilku miesięcy mieliśmy w zasadzie komplet najemców. Aktualnie negocjujemy wynajem ostatniego wolnego lokalu o powierzchni 150 mkw. - podkreśla Olga Czyblis, Senior Lease Manager w Trei Real Estate Poland.

Przy Vendo Parku w Łasku powstaje supermarket Lidl oraz McDonald's - restauracja będzie mieściła się w osobnym budynku tuż przy wjeździe do parku handlowego. McDonald’s znajduje się również przy Vendo Parku zlokalizowanym w Dąbrowie Górniczej.

W sieci Vendo Parków znajduje się 20 obiektów, w tym 11 zlokalizowanych jest w Polsce. Tylko w tym roku inwestor powiększy polskie portfolio do 16 parków handlowych. Trei Real Estate w marcu otworzył obiekt w Bytowie, a do końca tego roku planuje dostarczyć na rynek jeszcze cztery Vendo Parki, w tym budowane właśnie obiekty w Pułtusku i Ostrołęce.

Tagi: inwestycje
Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

Zamknij gift