Wiadomości 29 lip
Podkarpackie Centrum Chorób Płuc ma wykonawcę

fot. Pixabay

Prawie 30 mln zł będzie kosztować przebudowa Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc. Umowę na realizację inwestycji podpisała z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim Nr 1 w Rzeszowie spółka Erbud.

Kontrakt Erbudu to pierwszy etap projektu obejmującego przebudowę, nadbudowę i rozbudowę budynku placówki medycznej przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie, w tym rozbiórkę części budynku (segmentu B). Erbud odpowiadać będzie również za wszelkie niezbędne instalacje i sieci, wybudowanie miejsc postojowych, dróg, chodników i oświetlenia terenu. Wartość umowy wynosi 29,2 mln zł netto. Zakończenie realizacji kontraktu przewidziane jest w marcu 2021 r.

Erbud ma na koncie wiele kontraktów w segmencie budownictwa medycznego. W listopadzie 2018 r. spółka podpisała z Krakowskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii kontrakt na rozbudowę jednego z budynków szpitala. Obecnie Erbud realizuje także Szpital Południowy w Warszawie, Centrum Medycyny Nieinwazyjnej dla Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz termomodernizację budynku głównego Szpitala oraz budynku Polikliniki SPSK nr 4 w Lublinie.

Tagi: inwestycje
Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście