Wiadomości 22 sie

Panattoni Europe zapowiada nową inwestycję w regionie kujawsko-pomorskim. Park logistyczny Panattoni Park Bydgoszcz II będzie liczył ponad 40 000 mkw. powierzchni użytkowej.

Do tej pory w regionie kujawsko-pomorskim Panattoni zbudował 160 000 mkw. powierzchni magazynowej: dwa własne centra dystrybucyjne w Bydgoszczy i w Toruniu oraz dwa obiekty na zamówienie najemców: BTS Kaufland i BTS Carrefour Polska. W realizacji jest Panattoni Park Toruń II. Deweloper zdecydował o utworzeniu Panttoni Park Bydgoszcz II.

- Bydgoszcz to jedno z największych miast w Polsce o ponadprzeciętnym poziomie przedsiębiorczości - świadczy o tym obecność znaczących zagranicznych i krajowych inwestorów w regionie, licznych inwestycji infrastrukturalnych, a także prężnie działającej Pomorskiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej. Dodatkowo, miasto jest położone w trójkącie między Warszawą, Poznaniem i Trójmiastem, zapewniając doskonałą lokalizację dla rozwoju rynku magazynowego - komentuje Dorota Jagodzińska, Managing Director Panattoni Europe.

Centrum dystrybucyjne Panattoni Park Bydgoszcz II powstanie w odległości 3 km od obwodnicy miasta i będzie liczyło 40 000 mkw. powierzchni magazynowych klasy A. Inwestycja zostanie przeznaczona dla klientów z różnych branż – od składowania po lekką produkcję. Budowa rozpocznie się we wrześniu br., zaś pierwszy najemcy będą mogli się wprowadzić w I kwartale 2020 r.

Tagi: inwestycje
Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście