Wiadomości 3 cze

Spółka P3 podpisała wieloletnią umowy z firmą PepsiCo na wynajem 58,470 mkw. powierzchni magazynowo–biurowej w parku P3 Mszczonów. Będzie to największy w Polsce obiekt wchodzący w skład sieci dystrybucji koncernu, który będzie pełnił funkcję magazynu centralnego.

Magazyn dla PepsiCo, producenta artykułów spożywczych i napojów, będzie szóstym, który powstanie na terenie parku P3 Mszczonów. W obiekcie zostaną skonsolidowane procesy logistyczne i magazynowe dotychczas prowadzone przez firmę w kilku innych lokalizacjach w Polsce Centralnej.

- Magazyn dla PepsiCo będzie miał niestandardową wysokość 12 m, a klasa ogniowa obiektu wyniesie powyżej 4,000 MJ. Ponadto przy budowie zostaną wykorzystane panele z rdzeniem PIR, efektywniej izolujące budynek od czynników zewnętrznych – mówi Piotr Bzowski, Leasing & Development Director P3 Logistic Parks w Polsce.

Park P3 Mszczonów położony jest zaledwie 50 km na południowy zachód od Warszawy, wzdłuż drogi ekspresowej S8, w pobliżu autostrady A2. Łącznie na terenie inwestycji znajduje się już 160,000 mkw. nowoczesnych magazynów. Deweloper posiada także grunt pozwalający na dalszą rozbudowę inwestycji.

Tagi: inwestycje
Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście