Wiadomości 10 mar 2021
Osiedle Dynamika - miejski ogród w Gdańsku

Gdański Euro Styl z Grupy Dom Development wprowadza do sprzedaży nową inwestycję w południowej części miasta. Przy ul. Człuchowskiej w Gdańsku powstanie osiedle Dynamika - w dwóch budynkach zaprojektowano 90 mieszkań. Przestrzeń i zieleń osiedla zostały zaprojektowane zgodnie z koncepcją miejskiego ogrodu.

W pierwszym etapie w ofercie znajdzie się 90 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych, o metrażach od 37 do 78 mkw. Mieszkańcy lokali na parterach będą mieli do dyspozycji prywatne ogródki, a na wyższych piętrach przestronne balkony. W dwóch podziemnych halach garażowych zaprojektowano łącznie 56 miejsc parkingowych oraz 90 komórek lokatorskich. Inwestycja docelowo składać się będzie z siedmiu 3- i 4-piętrowych budynków. W części parterów znajdą się lokale usługowe, które uzupełnią istniejącą w sąsiedztwie ofertę handlową. Przekazanie mieszkań planowane jest na ostatni kwartał 2022 roku.

Na terenie osiedla znajdą się liczne tereny rekreacyjne, w tym ekologiczna ścieżka rekreacyjna ze starannie dobraną, wielobarwną roślinnością. Do dyspozycji mieszkańców będą także tyrolka, pająk linowy oraz bezpieczny skatepark, a także plac zabaw. Ozdobą części wspólnych będą ogrody deszczowe – porośnięty bujną roślinnością system retencyjny pozwoli w zrównoważony sposób zagospodarować wodę opadową i nawadniać zieleń.  

– Jednym z wyróżników Dynamiki są udogodnienia związane z ekomobilnością. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji stojaki na rowery oraz stację serwisowania zarówno rowerów, hulajnóg, jak i deskorolek. W każdej hali garażowej znajdą się stanowiska do ładowania baterii rowerów elektrycznych i hulajnóg. Na zewnątrz wyznaczone zostaną miejsca do carsharingu oraz wynajmu rowerów, elektrycznych hulajnóg i skuterów. Korzystanie z jednośladów zarówno do przemieszczania się, jak i do rekreacji będzie proste i przyjemne – mówi Anna Tuszyńska, kierownik sprzedaży w Euro Stylu.

Tagi: inwestycje
Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu