Wiadomości 30 sie 2021
Cool

Na przykładzie firmy COOL

Rok 2012

Jeszcze w czasach popularności czynników HFC w roku 2012 zainspirował nas klient w Wielkiej Brytanii. W tym właśnie roku zaprojektowaliśmy pierwszy chiller propanowy dla odbiorcy zagranicznego.

Rok 2016

Urządzenia sukcesywnie dostarczane za granicę spotkały się z uznaniem. Postanowiliśmy wprowadzić linię chillerów R290 na rynek polski. Doświadczenie już mieliśmy, przezbroiliśmy nową linię naszych chillerów serii AQUACOOL z czynnikiem HFC na modele propanowe. W krótkim czasie firma dysponowała szeroką ofertą  chillerów o zakresie wydajności od 60 kW do 650 kW, które nazwaliśmy AQUACOOL GREEN.

Rok 2021

Cały czas udoskonalamy nasz flagowy produkt. Dzisiaj jesteśmy w Polsce liderem w produkcji i sprzedaży chillerów z R290 , z czego jesteśmy dumni.

 Zobacz ofertę chillerów R290 COOL

 

Cool

PPH COOL jako firma produkcyjno-handlowa, istniejąca na rynku od ponad 35 lat jest atrakcyjnym partnerem biznesowym dla inwestorów oraz wykonawców. Firma produkuje własne urządzenia serii AQUACOOL (czynnik chłodniczy R410A i R134A) oraz AQUACOOL GREEN (R290-propan) i stosownie do wymagań klienta oferuje energooszczędne systemy klimatyzacyjne i chłodnicze dobrane optymalnie do rodzaju inwestycji. Na terenie całego kraju firma może pochwalić się swoimi referencjami.

Te najbardziej rozpoznawalne to systemy chłodnicze sieci supermarketów, linii technologicznych zakładów przetwórstwa spożywczego, instalacje chłodnicze lodowisk otwartych i zamkniętych, a także instalacje klimatyzacji komfortu budynków użyteczności publicznej (biura, hotele, uczelnie itd.).