Wiadomości 8 paź
Nowa marka na warszawskim rynku mieszkaniowym - T1

Tynkbud1 - generalny wykonawca i warszawski deweloper - wprowadza nową markę T1, pod którą będzie realizował kolejne, własne inwestycje. W ramach nowych projektów przewidziano budowę 400 mieszkań.

Firma Tynkbud1 od 25 lat działa jako generalny wykonawca osiedli mieszkaniowych. W 2007 roku rozszerzyła zakres działań o rynek deweloperski oferując inwestycje mieszkaniowe i mieszkaniowo-usługowe w Warszawie. Wybudowała już ponad 4000 mieszkań i lokali usługowych.

- Znaczny rozwój prowadzonej przez nas działalności deweloperskiej i postawienie sobie za cel ułatwienia komunikacji z klientami sprawił, że potrzebne stało się oddzielenie tego obszaru od generalnego wykonawstwa. Wprowadzając markę T1 pod którą będziemy oferowali kolejne inwestycje, odświeżamy i ułatwiamy komunikację – mówi dyrektor ds. sprzedaży Ryszard Banacki.

Pod marką T1, w obecnie sprzedawanych i przygotowywanych inwestycjach, deweloper będzie oferował ponad 400 mieszkań. Firma działa także w segmencie apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie - przygotowuje projekty na Muranowie i Saskiej Kępie.

Tagi: inwestycje
Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu