Wiadomości 14 maj
Carel
Meet the Champions 2019 | CAREL

fot. CAREL

Inwestycje CAREL w badania i rozwój, innowacje technologiczne i stały wzrost pomogły uczynić z niego jeden ze „100 przykładów włoskiej doskonałości”, firmy o sprzedaży od 120 do 500 milionów euro. Firmy te biorą udział w serii spotkań organizowanych przez Italy Post we współpracy z „Corriere della Sera - L'Economia”, których celem jest przekazanie głosu dochodowym firmom, które są często mało znane dla opinii publicznej.

Francesco Nalini, dyrektor generalny CAREL, został zaproszony do reprezentowania CAREL na spotkaniu zaplanowanym na piątek 10 maja w winiarni Tenuta Astoria Vini w Conegliano, w prowincji Treviso. Podczas publicznego spotkania Nalini wraz z Marco Migliore, dyrektorem generalnym Banca Leonardo CA Indosuez oraz Giorgio Polegato, prezesem Astoria Wines, omówią temat „Zarządzanie kapitałem firmy i transfer pokoleniowy”.

„Uważam za bardzo mobilizujące, móc opowiedzieć historię CAREL odbiorcom spoza naszej firmy”, powiedział Francesco Nalini. „Jesteśmy firmą B2B i pracujemy w bardzo specyficznej niszy rynkowej: jest to cenna okazja, aby dać się poznać poza granicami naszej branży. Ponadto wkrótce będziemy świętować pierwszą rocznicę naszego notowania giełdowego, dlatego w Conegliano będę mógł przedstawić nasze doświadczenia i wyjaśnić, w jaki sposób prowadzimy działalność ”.

Tagi: CAREL
Carel