Klimatyzatory dla architektów wnętrz 2024
Wiadomości 9 gru 2022
Lider rynku nieruchomości Aurec Home zdobył dwie prestiżowe nagrody branżowe!

Aurec Home, doświadczony gracz na międzynarodowym rynku nieruchomości, po raz kolejny został nagrodzony przez grono wybitnych ekspertów ze środowiska branżowego. Deweloper zdobył dwa wyróżnienia: Nagrodę Jakości 2022 za prowadzenie polityki zrównoważonego rozwoju oraz tytuł Symbol Roku 2022 w kategorii „Komfortowe Mieszkanie” za innowacyjne projektowanie przestrzeni. Oba wyróżnienia są potwierdzeniem najwyższej jakości i mocnej pozycji dewelopera na rynku mieszkaniowym.

Nagroda Jakości 2022 dla Aurec Home

Pierwsze wyróżnienie dla Aurec Home to prestiżowa Nagroda Jakości 2022 za innowacyjne rozwiązania ekologiczne stosowane przez dewelopera we wszystkich projektach budowlanych. Nagroda została wręczona podczas IX Kongresu Przedsiębiorczości, który miał miejsce 14-15 listopada 2022 r. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Kongres to platforma wymiany eksperckiej wiedzy i doświadczeń polskich przedsiębiorców, naukowców oraz polityków. Podczas wydarzenia odbyły się różnotematyczne panele dyskusyjne i wymiana poglądów na temat rozwoju przedsiębiorczości w różnych sektorach gospodarki. W panelu dyskusyjnym pt. „Rynek nieruchomości w Polsce” udział wzięła Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home. Uczestnicy debatowali o wyzwaniach, z jakimi mierzy się branża deweloperska oraz o przyszłości rynku budownictwa w Polsce.

– Nagroda Jakości 2022 potwierdza, że Aurec Home wszystkie inwestycje realizuje według polityki zrównoważonego rozwoju. Troska o naturalne środowisko, spójna koncepcja architektoniczna i zielone przestrzenie wspólne od początku były naszymi priorytetami przy tworzeniu komfortowej i bezpiecznej przestrzeni do życia. Dbamy o odpowiednie rozplanowanie przestrzeni, niskoemisyjność budynków, certyfikacje środowiskowePonadto stosujemy ekologiczne rozwiązania podczas projektowania i budowania nowoczesnych osiedli — komentuje Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Symbol Roku 2022 w kategorii „Komfortowe Mieszkanie” dla Aurec Home

Drugie wyróżnienie dla Aurec Home zostało przyznane w ramach tegorocznej XII edycji programu Symbol Roku 2022, którego przedstawiciele corocznie nagradzają innowacyjnych przedsiębiorców z różnych branż i instytucji pożytku publicznego. Kapituła programu po raz drugi doceniła działania spółki, przyznając jej tytuł Symbol Roku 2022 w kategorii „Komfortowe Mieszkanie” za innowacyjne projektowanie przestrzeni. Nagrodę z rąk Jakuba Lisieckiego — przewodniczącego Kapituły Programu Symbol, dyrektora zarządzającego w PubliCity Media Group odebrała Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home. Uroczysta Gala Finałowa odbyła się 17 listopada w Katowicach.

– Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i cieszy fakt, że przyznane po raz drugi. W ubiegłym roku spółka zdobyła tytuł Symbol Roku w kategorii „Symbol Nowoczesnego Budownictwa 2021”, a w bieżącym Symbol Roku w kategorii „Komfortowe Mieszkanie 2022”. Utwierdza nas to w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunkuRealizujemy cele biznesowe, ale przede wszystkim jesteśmy ukierunkowani na klienta, jego komfort, wygodę oferując mu najwyższą jakość we wszystkich działaniach. Cieszymy się, że doceniają nas nie tylko klienci, którzy chętnie inwestują w komfortowe mieszkania, ale także grono tak wybitnych ekspertów branżowych – komentuje Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Tytuł Symbol Roku przyznawany jest przez PubliCity Media Group, wydawcę „Monitora Biznesu” i „Monitora Rynkowego”, dodatków ukazujących się w Rzeczpospolitej, Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Pulsie Biznesu.

Aurec Home – smart home

Aurec Home jest częścią spółki Aurec Capital, międzynarodowej firmy z licznymi inwestycjami na rynkach europejskich. Łączy globalne doświadczenie ze znajomością polskiego rynku, kultury i ludzi. Osiedla mieszkalne tworzone przez dewelopera zawierają charakterystyczne ekologiczne rozwiązania, które pozytywnie wpływają na środowisko naturalne i zwiększają komfort życia mieszkańców. Lider rynku tworzy unikalną przestrzeń, w której łączą się trzy strefy podnoszące jakość życia: aktywność ruchowa, wypoczynek i ekologia. Deweloper prowadzi obecnie sprzedaż mieszkań z zielonego osiedla Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanego na warszawskich Włochach.

Źródło: Aurec Home

Biznes Tuba

Biznes Tuba http://biznestuba.pl