Wiadomości 14 cze 2021
Latte - nowy projekt Unidevelopment na warszawskich Bielanach

Unidevelopment rozpoczął właśnie sprzedaż rezerwacyjną w nowej inwestycji na warszawskich Bielanach. Deweloper planuje realizację nowoczesnego budynku, który pomieści 124 mieszkania. Mają być gotowe na koniec 2022 roku.

Osiedle Latte – to najnowsza inwestycja mieszkaniowa Unidevelopment, która powstanie przy ulicy Sokratesa 7. Projekt budynku o podwyższonym standardzie zakłada budowę 124 mieszkań o powierzchni od 28 do 106 mkw., z czego siedem lokali będzie dwupoziomowych.  Architektura budynku, jak deklaruje deweloper, to połączenie nowoczesności i funkcjonalnej przestrzeni.

Nieruchomość będzie miała na elewacji elementy drewna i kamienia, a na jednej z jej ścian pojawi się artystyczny mural. Przewidziano tarasy o metrażu sięgającym nawet 45 mkw., zaś na parterze ogródki, z których największy liczyć będzie 107 mkw. powierzchni. Poza mieszkaniami zaplanowano pięć lokali przeznaczonych na cele usługowe. 

Na Osiedlu Latte pojawi się także przestrzeń do odpoczynku. Będzie to miejsce kameralne, podzielone na dwie strefy – otwartą i bardziej wydzieloną. W części otwartej zaprojektowane zostały ławki z pergolami i nisko nasadzona zieleń. Drugą ze stref wyznaczy żywopłot. Tu zostaną posadzone kwitnące krzewy oraz drzewa, pomiędzy nimi zaprojektowano taras. Start budowy nieruchomości zaplanowany jest na sierpień br., natomiast całość prac zakończy się pod koniec 2022 roku. 

Unidevelopment prowadzi obecnie w stolicy także dwie inne inwestycje mieszkaniowe zlokalizowane na Ursusie (Osiedle Ursa Sky) oraz Bemowie (Osiedle Coopera).

Tagi: inwestycje
Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu