Wiadomości 19 lip
Kolejny etap Miasteczka Jutrzenki od Aurec Home już w sprzedaży!

Aurec Home rozpoczął sprzedaż mieszkań z kolejnego etapu inwestycji Miasteczko Jutrzenki – Dzielnicy Lawendy. Na lokatorów czekają nowoczesne i komfortowe mieszkania o różnorodnych metrażach. Świetna lokalizacja — na warszawskich Włochach gwarantuje odpoczynek w komfortowej zielonej przestrzeni oraz szybki dojazd do centrum miasta i dostęp do najważniejszych wydarzeń dziejących się w stolicy. Mieszkania można kupić za gotówkę lub na kredyt, a także korzystając z rządowego dofinansowania w ramach programu „Bezpieczny Kredyt 2%”.

Aurec Home planując nowe inwestycje, za priorytet stawia komfort przyszłych mieszkańców oraz poszanowanie środowiska. Już na etapie projektowania osiedli deweloper dba, aby tworzona przestrzeń była dogodnym miejscem do życia, a proekologiczne rozwiązania pozwalały mieszkańcom oszczędzać energię, a także służyły środowisku naturalnemu. Lokale z Dzielnicy Lawendy to odpowiedź na współczesne potrzeby młodych ludzi, żyjących w biegu, a jednocześnie ceniących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i proekologiczne pomysły.

Dzielnica Lawendy — komfortowa przestrzeń do życia

Mieszkania z Dzielnicy Lawendy wyróżnia nowoczesna zabudowa w wysokim standardzie. Inwestor zadbał o komfort mieszkańców, starannie planując części wspólne z licznymi udogodnieniami. Na lokatorów czekają: strefa sportowo-rekreacyjna Aurec Active, przestrzenie do wypoczynku i integracji ulokowane na dachach budynków, szklarnie do uprawy ziół oraz domki dla owadów. Co więcej, na osiedlu znajdują się: edukacyjny plac zabaw dla dzieci, restauracje i kawiarnie, sklepy, lokale usługowe, paczkomat i miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych, czyli pełen komfort na wyciągnięcie ręki.

Aurec Home w Dzielnicy Lawendy udostępnia 252 mieszkania o powierzchniach od 30 do 90 m kw., czyli ustawne kawalerki, kompaktowe „dwójki” i duże trzy i czteropokojowe lokale. Deweloper, wychodząc naprzeciw trendom rynkowym i potrzebom klientów współpracuje z pracownią Home Planer, która kompleksowo wykańcza wnętrza. Teraz nabywca mieszkania może zamieszkać w Dzielnicy Lawendy w pełni wyposażonym lokalu zaraz po odebraniu kluczy.

Nasza oferta obejmuje różnorodne typy mieszkań, dopasowane do różnych potrzeb i preferencji klientów. Posiadamy duże, przestronne lokale z widokiem na panoramę Warszawy, mieszkania na parterze z prywatnymi ogrodami, rozkładowe dwupokojowe lokale idealne dla par oraz ustawne kawalerki dla osób żyjących w pojedynkę. Każde mieszkanie jest starannie wykończone, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców — mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Dzielnica Lawendy – wystartowała sprzedaż mieszkań

30 czerwca br. ruszyła sprzedaż mieszkań z Dzielnicy Lawendy. Nabywcy do wyboru mają przestronne kawalerki od 30 m kw., dwupokojowe lokale do 45 m kw. i duże trzy i czteropokojowe mieszkania do 90 m kw. Wymarzone „M” można nabyć za gotówkę lub na kredyt.

– Spora pula mieszkań z nowopowstałej Dzielnicy Lawendy spełnia wymogi rządowego programu „Bezpieczny Kredyt 2%”. Oznacza to, że młodzi ludzie mogą już teraz kupić pierwsze mieszkanie z pomocą kredytu hipotecznego z niskim oprocentowaniem, obniżonym do 2% przez pierwsze 10 lat – dodaje Mariola Żak z Aurec Home.

Warto się pośpieszyć, by wybrać lokal spełniający wszystkie nasze oczekiwania. Biuro sprzedaży Aurec Home znajduje się w Warszawie przy ul. Jutrzenki 111A i jest czynne w dni powszednie od 10:00 do 19:00, a w soboty od 10:00 do 16:00. Więcej informacji na stronie https://miasteczkojutrzenki.pl/

 

Tagi: budownictwo
Biznes Tuba

Biznes Tuba http://biznestuba.pl