Wiadomości 15 lis

Firma Panattoni rozpoczęła budowę kompleksu magazynowego Panattoni Park Lublin III. Inwestycja składać się będzie z czterech hal o łącznej powierzchni 53 110 mkw.

Nowy projekt to trzecie centrum dystrybucyjno-logistyczne Panattoni na Lubelszczyźnie. W ramach Panattoni Park Lublin III deweloper zaplanował łącznie 53 110 mkw. powierzchni produkcyjno-magazynowej klasy A z możliwością kształtowania modułów. W ramach nowego kompleksu w rejonie ul. Mełgiewskiej w Lublinie powstaną cztery hale o powierzchni odpowiednio 20 000 mkw., 18 300 mkw., 6 700 mkw. oraz 8 110 mkw. Budowa już się rozpoczęła, a pierwsze 12 000 mkw. zostało wynajęte przez operatorów logistycznych.

Na zauważalny wzrost atrakcyjności inwestycyjnej Lublina i całej Polski Wschodniej składa się kilka czynników. Jeden z najistotniejszych to postęp jaki dokonał się w ostatnich latach w infrastrukturze transportowej – podkreśla Dorota Jagodzińska, Managing Director Panattoni Europe. Panattoni Park Lublin III położony jest przy drodze wojewódzkiej nr 822, 2 km od skrzyżowania z obwodnicą Lublina (węzeł Lublin Zadębie) w ciągu dróg ekspresowych S12 i S17.

Tagi: inwestycje
Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście