Wiadomości 8 paź
Carel
Join the Future: nowy etap rozwoju firmy

fot. CAREL

Na początku września w siedzibie głównej w Brugine odbyła się impreza zamykająca czwarty projekt Join the Future, mający na celu rekrutację szczególnie zasłużonych młodych absolwentów.

Podczas imprezy ośmiu uczestników miało okazję opisać projekty nad którymi pracowali podczas pracy w zagranicznych spółkach zależnych CAREL w USA, Chinach, Brazylii, Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Przewodniczący CAREL Luigi Rossi Luciani, wiceprezes Luigi Nalini, dyrektor generalny Francesco Nalini oraz dyrektor generalny HR i organizacji Carlo Vanin również zabrali głos podczas imprezy, gratulując uczestnikom JTF.

Po zakończeniu programu absolwenci uczestniczący w projekcie Join The Future rozpoczną nowy etap rozwoju w firmie, w Centrum Wiedzy, dziale Lean Management, platformach produktowych oraz dziale sprzedaży i marketingu .

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników projektu Join The Future i zamierzamy potwierdzić naszą inwestycję w ten program w przyszłości”, skomentował Diego Cargnelutti, partner biznesowy HR. „Dla CAREL ten program stanowi sposób na przyciągnięcie i utrzymanie młodych talentów w firmie. Z kolei dla nowych absolwentów jest to cenna okazja, aby od samego początku poznać międzynarodową dynamikę CAREL, zrozumieć wartość filozofii lean i uzyskać przegląd różnych obszarów biznesowych. ”

Tagi: CAREL
Carel

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście