Systherm - baner sierpien 2021
Wiadomości 30 cze 2020
ROCKWOOL
Idą wakacje ‒ czas na remont domu

Prywatni właściciele domów jednorodzinnych, którzy wciąż zastanawiają się nad tym czy warto, a także w jaki sposób przeprowadzić remont i ocieplenie poddasza oraz ścian zewnętrznych swojego domu, już niebawem będą mogli rozwiać swoje wątpliwości. Podczas nadchodzących tygodni w kanałach społecznościowych i na stronie rockwool.pl pojawiać się będzie szereg informacji na temat termomodernizacji domów jednorodzinnych.

Jako, że nasze plany remontowe właśnie latem nabierają kształtów, temat termomodernizacji domów to jedno z istotniejszych zagadnień w tym okresie. 

Wielu Polaków myśli o remoncie właśnie w okresie wakacyjnym. Czy to zwykłe odmalowanie, czy też gruntowny remont z wymianą instalacji, zawsze warto rozszerzyć go o docieplenie budynku. Dlaczego? Ponieważ to izolacja pozwala nam na ograniczenie kosztów ogrzewania, czyli pokrycie kosztów remontu.Na co zwrócić uwagę, jak się do tego zabrać, jakie rozwiązania czy produkty zastosować ‒ to główne tematy, które poruszymy w najbliższym okresie w mediach społecznościowych. Chcemy, aby w ramach szkolenia indywidualni inwestorzy otrzymali wszelkie użyteczne i praktyczne informacje, niezbędne do prawidłowego wykonania ocieplenia. Łukasz Glapa Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Europa Środkowa i Wschodnia

Na fanpage ROCKWOOL i na profilu ROCKWOOL Polska na Facebooku udostępniane będą filmy instruktażowe, a nasi doradcy techniczni ROCKWOOL pomogą w rozwiązywaniu wszelkich problemów, przed jakimi staną inwestorzy planujący termomodernizację domów. Uczestnicy szkolenia będą mogli skontaktować się z nimi zarówno poprzez e-maila, chat na stronie rockwool.pl, czy też komunikator Messenger.  

Dodatkowo, na specjalnie przygotowanej stronie, inwestorzy będą mogli znaleźć wszystkie przydatne informacje, materiały i porady związane z termomodernizacją domu i jego remontem. Obok podstawowych danych, pokazujących korzyści ekonomicznie i ekologiczne wynikające z zastosowania docieplenia domu, strona zawierać będzie szereg informacji o tym, jak uzyskać dofinansowanie na termomodernizację, jak ją wykonać i na co zwrócić uwagę, a także ‒  jakie rozwiązania i produkty sprawdzą się najlepiej. 

Dziś inwestor, budując lub remontując dom, nie ma czasu na szukanie czy sprawdzanie. Dlatego, aby ułatwić mu i przyspieszyć proces termomodernizacji domu, dostarczamy pełną wiedzę w jednym miejscu. To kluczowe, jeśli chcemy wykonać termomodernizację poprawnie i cieszyć się wynikającymi z niej korzyściami przez wiele lat. Aktualnie na inwestorów czekają dodatkowe środki finansowe w ramach zmienionego programu Czyste Powietrze. Dzięki niemu każdy kto planuje budowę domu będzie mógł dobrać odpowiednie produkty i rozwiązania, zapewniające wielowymiarowe korzyści z termomodernizacji. Łukasz Glapa Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Europa Środkowa i Wschodnia

Najbliższe szkolenie to zebrana w jednym miejscu wiedza na temat budowy, remontu i termomodernizacji domu! Ale nie tylko! To również wsparcie ekspertów i pomoc w rozwianiu wszelkich wątpliwości, a także odpowiedzi na naturalnie rodzące się podczas nauki pytania.  

Tagi: ROCKWOOL
ROCKWOOL

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście