Wiadomości 5 lut
Carel
Giandomenico Lombello powołany na Dyrektora Zarządzającego | CAREL

fot. Carel

Zarząd CAREL mianowała Pana Giandomenico Lombello, obecnie Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu, na stanowisko nowego Dyrektora Zarządzającego, zastępując Francesco Nalini, który będzie nadal pełnił funkcję CEO CAREL.

Dyrektor zarządzający będzie podlegał bezpośrednio dyrektorowi generalnemu, pod względem hierarchicznym i funkcjonalnym.  Będzie odgrywał ogólną rolę w zarządzaniu i koordynowaniu działaniami i funkcjami operacyjnymi. Mianowanie ma na celu wzmocnienie struktury administracyjnej Grupy, zagwarantowanie trwałego wsparcia dla zarządzania przedsiębiorstwem oraz silną ochronę procesów operacyjnych w okresie wysokiego wzrostu dla CAREL.

"To dla mnie wielki zaszczyt, że mogę przyjąć tę nową rolę i pomóc Francesco Nalini w bieżących i przyszłych działaniach", skomentował Lombello. "Mam nadzieję spełnić oczekiwania Zarządu i pełnić tę rolę w najlepszy możliwy sposób. Moje cele są bardzo jasne i dotyczą inwestorów, klientów i wszystkich pracowników CAREL.

Giandomenico Lombello ukończył studia z zakresu elektroniki na Uniwersytecie w Padwie, a po czteroletnim doświadczeniu w sektorze biomedycznym dołączył do Carel w 1988 r., gdzie zajmował różne stanowiska w Grupie, przyjmując na siebie stanowiska o rosnącej odpowiedzialności sięgającej wreszcie dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu w 2008 r., pozycję, którą obecnie piastuje.

Tagi: CAREL
Carel