SMAY - Katalog produktów
Wiadomości 18 lut 2020
Fortis szuka wykonawcy Premium Park

fot. Kompas Inwestycji

W okolicy Prudnika powstanie kompleks handlowy Premium Park. Inwestycja ma pozwolenie na budowę, a Fortis ogłosił przystąpienie do wyboru generalnego wykonawcy.

Premium Park to inwestycja zlokalizowana na skrzyżowaniu dróg krajowych do Prudnika, Nysy, Kędzierzyna Koźla i wojewódzkiej drogi do Opola. Projekt zakłada realizację parku o łącznej powierzchni handlowej ok. 11 tys. mkw. Na terenie kompleksu przewidziano 20 – 25 lokali handlowych m.in.: sklep Biedronka (pow. 1200 mkw. - będzie to największy i najnowocześniejszy punkt sieci w regionie), Pepco, Martes Sport, Neonet, CCC, Rossmann, Deichmann. Prowadzone są rozmowy z dalszymi najemcami. Planowany jest także przedstawiciel branży „dom i ogród”.

Na terenie 5-hektarowej działki zaplanowano również budowę restauracji typu drive, dużej stacji paliw oraz parkingu na około 500 miejsc. Inwestor posiada prawomocną decyzję udzielającą pozwolenia na budowę.

Tagi: inwestycje
Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście