Wiadomości 9 kwi
Fondital na targach MCE

fot. Fondital

Targi Expocomfort, to od zawsze ekskluzywna prezentacja na poziomie międzynarodowym, to ważna okazja do poznania nie tylko nowych klientów, ale także możliwość zaprezentowania nowości w zakresie produktów, usług i scenariuszy na przyszłość, konfrontując się bezpośrednio z profesjonalistami z sektora. W ciągu czterech dni, zespół ponad 100 ludzi złożony z handlowców, ekspertów i współpracowników, ze wszystkich działów firmy Fondital był do dyspozycji klientów i ekspertów, którzy odwiedzili nasze nowe stanowisko o imponującej powierzchni 1400 m2.

Tysiące odwiedzających mogło podziwiać i docenić produkty Fondital, nowością było również aranżacja domu Fondital: kompletne rozwiązania do ogrzewania całego domu od kotłów ściennych, hybrydowych i wysokiej mocy, poprzez grzejniki odlewane ciśnieniowo i grzejniki dekoracyjne łazienkowe.

Fondital zaproponował klika nowości w tym roku:

  • nowa gama kotłów kondensacyjnych o wysokiej mocy, Itaca CHKR do 150 kW, do użytku w elektrociepłowniach,
  • kotły z otwartą komorą oraz ogrzewacze wody Lipari PRO, zgodne z wymogami prawnymi dotyczącymi emisji NOx, które wejdą w życie dnia 26 września br.
  • Madeira e Pegasus Solar Hybrid, systemy hybrydowe dla zrównoważonego budownictwa, spełniające wymogi prawne dotyczące wykorzystywania energii ze źródeł odnawialnych:
  • nowe ogrzewacze gazowe Gazelle EVO w klasie energetycznej A: lepsza wydajność, mniejsze koszty
  • nowa gama kolorów dla grzejników dekoracyjnych Garda S 90 i grzejników Blitz Super B4
  • nowa gama grzejników elektrycznych Maniva, z elektroniczną głowicą termostatyczną
gift