Wiadomości 20 lut
Iglotech
Iglotech zaprasza na Warsaw HVAC EXPO oraz MCE!

fot. Iglotech

Z przyjemnością informujemy, że Grupa Iglotech zaprezentuje swoją ofertę dla branży HVAC&R na tegorocznych największych targach branżowych. Będziemy z Wami zarówno w Warszawie na Warsaw HVAC EXPO (27-29 luty 2024), jak i w Mediolanie podczas Mostra Convegno Expocomfort (12-15 marzec 2024). Spotkajmy się na targach!

Iglotech – hurtownia klimatyzacyjno-wentylacyjna

Wszystkich instalatorów, deweloperów i architektów zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Warsaw HVAC EXPO, gdzie będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu wentylacji, klimatyzacji, OZE oraz porozmawiać z naszym zespołem ekspertów. To doskonała okazja do kolejnego spotkania, wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami oferowanymi przez Grupę Iglotech.

Iglotech - poznaj nowości produktowe

Iglotech będący generalnym dystrybutorem systemów klimatyzacji Fuji Electric zaprezentuje serię nowoczesnych i wydajnych klimatyzatorów znanej japońskiej marki. Podczas targów zaprezentujemy również kompleksową ofertę elementów wentylacyjnych Forvent.  W Warszawie wielką premierę będzie miała również nowa centrala wentylacyjna szwedzkiego producenta Östberg! HERU Select to seria przeznaczona do dużych budynków mieszkalnych i powierzchni komercyjnych. Szczegóły już wkrótce!

www.iglotech.com

Tagi: Iglotech targi

Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

18 kwi 2
Wiadomości Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu
AlbertacutS
AlbertacutS
Men dating men participation get a bang, union, and the belle of relationships in their own unique way. https://erhe.me/tags/gay-deepthroat/ In a... - Dzisiaj
KevinSkite
KevinSkite
© Quique Magas para Wedding Style Magazine https://suphotos.com/en/lovestory-in-barcelona – Las fotografias deben ser originales y bellas pero... - 19 kwi