Wiadomości 22 sie
Dom Development z kameralnym i proekologicznym projektem mieszkaniowym

Inwestycję tworzą trzy budynki, łącznie powstaną 173 mieszkania o metrażach od 32 do 101 mkw., część z antresolami. Przeważać będą lokale 2- i 3-pokojowe z dużymi oknami, balkonami, tarasami na dachu i przydomowymi ogródkami na parterze. Do dyspozycji mieszkańców będzie również parking podziemny w budynku, plac zabaw dla dzieci, komórki lokatorskie, boksy na rowery oraz elementy małej architektury.

– Lokalizację Osiedla Harmonia wybraliśmy przede wszystkim z myślą o osobach lubiących aktywnie spędzać czas i wypoczywać na łonie natury, w której zanurzone są całe Maślice. W obrębie naszej inwestycji przewidzieliśmy atrakcyjnie zaaranżowane patio z ogrodami kwiatowymi, krzewami i drzewami, zachęcające do relaksu – wyjaśnia Agnieszka Zamojska, dyrektor sprzedaży Dom Development Wrocław.

Za projekt odpowiada wrocławska pracownia Odra Architekci, a głównym wykonawcą będzie firma Dom Construction z grupy Dom Development. Zakończenie budowy planowane jest na koniec 2024 roku.


Inwestycja powstaje zgodnie ze strategią DOM 2030, określającej cele Grupy Dom Development w obszarze zrównoważonego rozwoju. – W budynkach zastosujemy materiały prefabrykowane i z recyklingu, zadbamy o energooszczędne oświetlenie części wspólnych, a do nawadniania zieleni będziemy wykorzystywać deszczówkę. Co ważne, budynki będą przystosowane dla osób z niepełnosprawnością – podkreśla Agnieszka Zamojska.

Tagi: inwestycje
Kompas Inwestycji

Kompas Inwestycji http://kompasinwestycji.pl

Kompas Inwestycji, informacyjny serwis skupiony na tematyce inwestycyjno-budowlanej. Działa od niemal 10 lat, rozwijając bazę średnich i dużych projektów.Monitoruje cały cykl życia inwestycji - od etapu wizji, poprzez projektowanie, wybór wykonawcy, aż do realizacji. Każdego dnia przekazuje ponad kilkaset nowych i aktualizowanych informacji na temat projektów z całej Polski. Kompas Inwestycji jest również platformą ułatwiającą kontakt pomiędzy emisariuszami rynku budowlanego.

Raport Kompas Inwestycji

Raport rynku budowlanego to cykliczna publikacja Kompasu Inwestycji, która powstaje w oparciu o rozwijaną od 10 lat, największą bazę inwestycji w Polsce. Rzetelne i wiarygodne źródło informacji na temat tego jaki jest rynek budowlany i jak będzie wyglądał w najbliższych latach. Nasza prognoza produkcji budowlano-montażowej w okresie I-III kwartał 2017 roku miała dokładność 1,3%.

Przeczytaj fragment raportu

Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

18 kwi 2
Wiadomości Dobre praktyki Energi docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu
AlbertacutS
AlbertacutS
Men dating men participation get a bang, union, and the belle of relationships in their own unique way. https://erhe.me/tags/gay-deepthroat/ In a... - Dzisiaj
KevinSkite
KevinSkite
© Quique Magas para Wedding Style Magazine https://suphotos.com/en/lovestory-in-barcelona – Las fotografias deben ser originales y bellas pero... - 19 kwi