Wiadomości 2 lis
Cool po targach Chillventa

fot. Cool

Firma Cool w tegorocznej edycji targów Chillventa zaprezentowała się jako dostawca ekologicznych agregatów wody lodowej z czynnikiem R290.

Stoisko Cool niewątpliwie wyróżniało się elegancją, w kolorystyce biało czarnej z motywami w kolorze złotym. Hasłem targowym, które miało za zadanie podkreślenie naszej charakteru naszej oferty było PROPANE IS THE NEW GOLD. Hasło miało za zadanie odzwierciedlenie wartości materialnych i niematerialnych , nie chodziło tylko o zwrócenie uwagi na oszczędności wynikające ze stosowania czynnika chłodniczego nie podlegającego opłatom za emisję do atmosfery czy też oczywistych korzyści jakie niesie FREE COOLING ale też na zminimalizowany wpływ na środowisko naturalne.

Oferta urządzeń Cool spotkała się z dużym zainteresowaniem. Czynniki ekologiczne w krajach zachodnich są bardzo pożądane ze względu na dużą świadomość przepisów związanych z ustawą F-gazową oraz ogólnie pojętą ekologią.

Urządzenie Cool prezentowane na targach dodatkowo wyposażone we FREE COOLING było szczególnie interesujące dla odwiedzających. Prezentowany model wyróżniał się też jakością: można powiedzieć był owocem wieloletniej współpracy z takimi znanymi producentami komponentów dla chłodnictwa i klimatyzacji jak Copeland, Danfoss czy też Thermokey, których sprężarki , sterowniki i wymienniki zostały użyte do kompletacji naszej maszyny.

Oprócz potencjalnych klientów z zaawansowaną wiedzą nt propanu stoisko Cool odwiedzali również przedstawiciele firm , które współpracują z branżą chłodniczo- klimatyzacyjną np. firmy od technologii spawalniczej i lutowania twardego , którzy zasięgali u nas opinii nt technologii montażu urządzeń zawierających propan , dostawcy R290 i inni. Wszystko to wskazuje , że kierunek rozwoju urządzeń AQUACOOL GREEN jaki Cool wytyczył sobie jest słuszny, a popyt na takie urządzenia będzie rósł.

gift