Smay klapy
Wiadomości 12 paź 2020
Carel
Carel uczestnikiem Chillventa Especial

Od 13 do 15 października CAREL weźmie udział w Chillventa eSpecial, pierwszej wirtualnej edycji międzynarodowej wystawy dla branży klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji i pomp ciepła. Będzie to wirtualne wydarzenie, którego główny nacisk położony jest na seminaria i konferencje. Pracownicy CAREL będą prezentować najbardziej innowacyjne rozwiązania, od nawilżania po systemy kontroli jakości powietrza, komercyjne rozwiązania chłodnicze, systemy nadzoru i sterowniki do agregatów chłodniczych.

„W tym trudnym kontekście wyzwaniem będzie przedstawienie kompleksowości oferty CAREL za pomocą narzędzi cyfrowych” - skomentował Roberto Sandano, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Grupie - HVAC. „Dlatego zorganizowaliśmy serię otwartych dyskusji, podzielonych na różne tematy: duży nacisk zostanie położony na jakość powietrza i zdrowe środowisko, ale odbędą się również sesje poświęcone sprzedaży detalicznej żywności, usługom gastronomicznym, dystrybucji oraz klimatyzacji komercyjnej i przemysłowej. Szczególną uwagę poświęcimy rozwiązaniom dwóch firm, które niedawno weszły w skład grupy CAREL, HygroMatik i Recuperator. Mamy nadzieję, że prezentacje te mogą częściowo zastąpić bezpośrednie spotkania i przekazać naszym rozmówcom wyjątkowe aspekty naszej propozycji ”.
  „Po udziale w Euroshop 2020 w lutym, Chillventa eSpecial daje nam możliwość podkreślenia wartości, którymi się wyróżniamy, podsumowanych w stwierdzeniu Better Control, Better Environment”, dodał Alessandro Greggio, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Działu Chłodnictwa. „Nasze rozwiązania, w przeszłości ukierunkowane na uzyskiwanie coraz wyższej efektywności energetycznej, pomagają zmniejszyć wpływ na środowisko i poprawić jakość powietrza w budynkach. Ciągłe inwestycje w innowacje, które wyróżniają CAREL, są kluczowe dla osiągnięcia wyników, nie tylko pod względem efektywności energetycznej, ale także w zakresie rozwiązań dla naturalnych czynników chłodniczych, usług cyfrowych i terenowych oraz IoT ”

CAREL będzie również częścią programu technicznego, z dwiema prezentacjami. Pierwsza, zaplanowana na 14.00, zostanie przedstawiona przez Andreę Oscara Frisiero, Specjalistę ds. Aplikacji Jakości Powietrza i Kontroli Klimatu dotyczącą  wpływu jakości powietrza w pomieszczeniach i kontroli wilgotności względnej na życie codzienne. Druga, autorstwa Miriam Solana, Inżyniera Centrum Wiedzy HVAC / R, dotycząca komercyjnych i profesjonalnych rozwiązań chłodniczych odbędzie się 15 października po południu.

Darmowa rejestracja: https://chillventa.carel.com/

Tagi: CAREL targi
Carel