Wiadomości 23 paź
Carel
Carel Industries finalistą European Small and Mid-Cap Awards 2019

fot. CAREL

Firma Carel Industries została wybrana jako jeden z trzech finalistów „International Star” podczas corocznych Europejskich Nagród Małych i Średnich Kapitałów, które odbędą się w Brukseli 12 listopada.

Nominacja oparta jest na imponujących wynikach Carel Industries pod względem międzynarodowej sprzedaży, wzrostu zysku i wzrostu udziału w rynku. Spośród wszystkich małych i średnich spółek giełdowych w Europie, wybranymi jako finaliści są te, które osiągnęły najlepsze wyniki na arenie międzynarodowej i które były w stanie zwiększyć swoją obecność zarówno na nowych, jak i istniejących rynkach. Jednym z ważnych wymogów wyboru jest fakt, że firma ma silną strategię internalizacji i zdolność do wykorzystywania możliwości poza granicami kraju.

Firma Carel Industries ma zaszczyt być uważana za przykład firm, które prosperują i rozwijają się po pierwszej ofercie publicznej.

Nagrody, uruchomione w 2013 r., Zostały stworzone przez Komisję Europejską w celu uznania i nagrodzenia najlepszych małych i średnich spółek giełdowych w Europie, wyróżnionych w czterech różnych kategoriach. Współorganizatorami wydarzenia są European Issuers, reprezentujący spółki giełdowe, oraz Federacja Europejskich Giełd Papierów Wartościowych (FESE), reprezentująca giełdy. O wyborze zwycięzcy decyduje niezależne jury wysokiego szczebla, moderowane przez Komisję Europejską, składające się z przedstawicieli środowisk akademickich, zarządzania aktywami, pośrednictwa i mediów.

Firma Carel Industries została wybrana spośród 27 nominowanych firm z 12 krajów.

Tagi: CAREL
Carel

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście