Wiadomości 9 mar

XVIII edycja targów Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja już za nami. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego wydarzenia. Nasze polskie firmy prezentowały się na najwyższym światowym poziomie. Przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie tego wydarzenia w 3 odsłonach: klimatyzacja, nowoczesne technologie oraz wentylacja. Zaczynamy od nowinek ze świata klimatyzacji. Nie sposób opowiedzieć o wszystkich, dlatego wybraliśmy, te które zwróciły naszą szczególną uwagę.

Breaking News HvacPR #1 - klimatyzacja

WIENKRA 

NOWY WYMIAR JAKOŚCI oraz 30-lecie działalności to motywy przewodnie tych targów dla WIENKRA – wyłącznego dystrybutora marki AUX w Polsce. WIENKRA zaprezentowała pełne portfolio urządzeń klimatyzacyjnych AUX począwszy od klimatyzatorów pokojowych poprzez systemy komercyjne oraz VRF. W doborowym towarzystwie urządzeń AUX pojawiła się marka własna WIENKRA SEVRA. Dwa klimatyzatory AUX wyjątkowo nam się spodobały: Aux Halo oraz AUX Halo Deluxe.

GREE

Każdy, kto odwiedził tegoroczne targi zgodzi się z nami, że nie można było przejść obojętnie obok stoiska GREE, które wzbudzało podziw zwiedzających. Najlepsze klimatyzatory, nowy oczyszczacz Gree Eagle oraz pompa ciepła – to wszystko można było zobaczyć z bliska. Jednak naszym faworytem jest futurystyczny klimatyzator Gree SOYAL. który wzbudzał bardzo duże zainteresowanie.

 

Poznaj Klimatyzator G-Tech
  • aux
  • aux

HAIER

Klimatyzatory Haier cieszą się coraz większą popularnością. Znane są z nieoczywistego designu oraz innowacyjnych technologii co roku przyciągają wielu zwiedzających. W tym roku Haier z dumą prezentował nowość w ofercie – klimatyzator Jade. 

 

Poznaj klimatyzatory Haier
  • Klimatyzator ścienny JADE Plus HvacEXPO haier
  • Klimatyzator ścienny DAWN Plus HvacEXPO haier
  • Klimatyzator ścienny FLEXIS Plus HvacEXPO haier
  • Klimatyzator ścienny TUNDRA Plus HvacEXPO haier

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście