SMAY - Katalog produktów
Wiadomości 10 lut 2020
WIENKRA

Rok 2020 to rok szczególny dla Wienkry, który z pewnością na stałe zapisze się w historii firmy. To właśnie w tym roku Wienkra świętuje wyjątkowy jubileusz 30-lecia działalności. 30 lat wytężonej pracy popartej wiedzą i doświadczeniem całego zespołu to solidne fundamenty, na których Wienkra osiągnęła pozycję lidera oraz zbudowała swój autorytet w branży HVACR.

Starannie wyslekcjonowana oferta handlowa 

Strategiczne podejście do budowania atrakcyjnej oferty handlowej na przestrzeni lat sprawia, że portfolio WIENKRA obejmuje obecnie najlepsze światowe marki takie jak: Toshiba, Carrier, LG Electronics, Hitachi, Daikin, Mitsubishi Electric, SEVRA i AUX. Stałe poszerzanie oferty oraz trafny dobór asortymentu pozwoliło na stworzenie kompletnej oferty, a tym samym zachowanie przewagi konkurencyjnej na rynku. WIENKRA proponuje pełną gamę produktów i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych do wszechstronnych zastosowań w budownictwie jednorodzinnym, w obiektach komercyjnych oraz przemysłowych.

Kompleksowa obsługa branży HVAC

Za sukcesem WIENKRA stoi z pewnością również kompleksowe i nowoczesne podejście do Klienta.  WIENKRA wspiera swoich Klientów na każdym etapie inwestycji. Budowanie silnych i autentycznych relacji z Klientami to cel nadrzędny dla WIENKRA.

Zostań partnerem Wienkra!
  • NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU Optymalne rozwiązanie dla Klientów
  • CENTRUM SZKOLENIOWE – SZKOLENIA Szkolenia dla: instalatorów, projektantów, kadry pracowniczej, inwestorów
  • POMOC Projektowanie i doradztwo techniczne
  • POMOC W REALIZACJI INWESTYCJI Pomocy techniczna podczas realizacji inwestycji
  • URUCHOMIENIE I ROZRUCH Zapewnienie niezawodność działania systemu
  • OBSŁUGA I KONSERWACJA Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Rekord sprzedaży w 2019

WIENKRA realizuje ambitne cele sprzedażowe bijąc rekordy z roku na rok. 100 mln obrotu w 2019 roku to najlepsze świadectwo potwierdzające znaczącą pozycję na rynku.

Akademia WIENKRA

30 lat funkcjonowania w branży HVACR zaowocowało bogatym doświadczeniem, wiedzą teoretyczną i praktyczną. Dbając o najwyższy poziom dostarczanych usług WIENKRA dzieli się wiedzą ze swoimi Klientami. To właśnie z myślą o nich powstały najnowocześniejsze centra szkoleniowe z pełną infrastrukturą i zapleczem socjalnym, wyposażone w najnowsze klimatyzatory i pompy ciepła.

 

 Sprawdź harmonogram szkoleń WIENKRA

 

Prestiżowe nagrody

W swojej historii WIENKRA wielokrotnie nominowana była i zdobywała prestiżowe nagrody branżowe. W kolekcji nagród znajdziemy między innymi nagrody: DELTA, Gazele Biznesu, Diament FORBES, Efektywna Firma. Tak imponujące wyróżnienia stanowią zwieńczenie ciężkiej pracy całego zespołu oraz są źródłem motywacji do dalszego działania.

Wydarzenia branżowe

Zmiany są nieodłączną częścią branży HVAC. To one kształtują i decydują o dynamice rynku. Dlatego WIENKRA jest zawsze w centrum wydarzeń uczestnicząc w najważniejszych wydarzeniach branżowych takich jak targi, szkolenia czy konferencje. Dla swoich Klientów WIENKRA specjalnie organizuje cykliczne Eventy, które cieszą się bardzo dużą popularnością.

Ciągła ekspansja

Celem nadrzędnym WIENKRA jest obsługa Klientów na najwyższym poziomie w całej Polsce, każdego dnia. Nowe biura, oddziały w Warszawie i we Wrocławiu, centra logistyczne powstają z myślą o ciągłym doskonaleniu, optymalizacji procesów, co w efekcie przekłada się na jeszcze wyższe standardy oferowanych usług, a w tej dziedzinie WIENKRA nie uznaje kompromisów.

Zamknij Kup klimatyzator z instalacjąw Twoim mieście Kup klimatyzator z instalacją w Twoim mieście