Sevra pompa ciepła
Wiadomości 28 lip 2020
Cool

Branża chłodnicza z racji swojej specyfiki zdominowana jest przez mężczyzn. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy tam kobiet, które znakomicie radzą sobie w tym obszarze. Świetnym przykładem kobiety z powodzeniem zarządzającej firmą inżynierską jest - Daria Kalinowska - właścicielka firmy PPH Cool. Zobaczcie jak odnajduje się w tym męskim świecie.

Cool

PPH COOL jako firma produkcyjno-handlowa, istniejąca na rynku od ponad 35 lat jest atrakcyjnym partnerem biznesowym dla inwestorów oraz wykonawców. Firma produkuje własne urządzenia serii AQUACOOL (czynnik chłodniczy R410A i R134A) oraz AQUACOOL GREEN (R290-propan) i stosownie do wymagań klienta oferuje energooszczędne systemy klimatyzacyjne i chłodnicze dobrane optymalnie do rodzaju inwestycji. Na terenie całego kraju firma może pochwalić się swoimi referencjami.

Te najbardziej rozpoznawalne to systemy chłodnicze sieci supermarketów, linii technologicznych zakładów przetwórstwa spożywczego, instalacje chłodnicze lodowisk otwartych i zamkniętych, a także instalacje klimatyzacji komfortu budynków użyteczności publicznej (biura, hotele, uczelnie itd.).