Wienkra - Kalendarz
Wiadomości 1 maj 2020
WIENKRA

Firma WIENKRA, będąca liderem dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych przygotowała zestawienie najlepszych klimatyzatorów pokojowych na sezon 2020. Poznajmy hity klimatyzacyjne 2020 od Wienkra

Poznajmy hity klimatyzacyjne 2020 od Wienkra

1. Klimatyzator AUX FREEDOM

Ponadczasowy design klimatyzatorów AUX Freedom doskonale wpasuje się w wystrój każdego wnętrza. Nowocześnie wyprofilowany przedni panel z dwoma dekoracyjnymi załamaniami przełamuje prostą formę urządzenia. Błyszcząca powierzchnia obudowy i elegancki wyświetlacz LED podkreślają nowoczesny charakter. Wbudowany moduł WI-FI pozwala na kontrolę funkcji klimatyzatora z poziomu urządzeń mobilnych. Zaawansowany system filtracji w postaci jonizatora cold plasma oraz filtra antybakteryjnego zapewnia najwyższy komfort użytkowania.

Dowiedz się więcej o klimatyzatorach AUX FREEDOM      

Zapytaj o produkt

2. Klimatyzator AUX J-Smart

Klimatyzatory AUX J-Smart to propozycja dla poszukujących nieoczywistego wzornictwa. Jednostki posiadają między innymi wzmocnioną, odporną na uszkodzenia mechaniczne obudowę ze zdejmowaną dolną pokrywą, opatentowane pionowe żaluzje powietrzne w kształcie rybiej płetwy i dwuwarstwową poziomą żaluzję powietrzną, doskonale dostosowującą kierunek nawiewu do trybu pracy urządzenia. Jonizator cold plasma, filtr PM 2.5 oraz filtr antybakteryjny gwarantują najwyższy poziom filtracji. Biały matowy lub czarny lustrzany panel przedni idealnie wpisują się w aktualne trendy.

Dowiedz się więcej o klimatyzatorach AUX J-Smart

Zapytaj o produkt

3. Klimatyzator SEVRA ECOMI

Klimatyzator Ecomi z eleganckim białym panelem przednim oraz srebrnymi detalami idealnie wpisuje się w nowoczesną i tradycyjną stylistykę wnętrz. Technologia inwerterowa gwarantuje niezawodność, wydajność i cichą pracę. Jednostki ECOMI zaprojektowane zostały z myślą o Klientach  oczekujących wysokiego komfortu użytkowania, bogatego wachlarza funkcji, energooszczędności oraz atrakcyjnej ceny.

Zapytaj o produkt

4. Klimatyzator LG Standard

W klimatyzatorach LG Standard zastosowano najnowocześniejszą technologię. Wysokowydajna sprężarka inwerterowa, zapewnia wysoką efektywność i cichą pracę, a jej trwałość potwierdza 10-letnia gwarancja.

Zapytaj o produkt

5. Klimatyzator Mitsubishi Electric HR

To propozycja Mitsubishi Electric dla wielbicieli klasyki z pięcioletnią gwarancją na całe urządzenie. Tradycyjny design połączony z przystępną ceną. Ciche i energooszczędne klimatyzatory wyposażone w najprzydatniejsze funkcje zapewniają optymalny komfort użytkowania.

Zapytaj o produkt

6. Klimatyzator Mitsubishi Electric EF

Klimatyzatory ścienne MITSUBISHI MSZ-EF PREMIUM to design na miarę XXI w. połączony z nowoczesną technologią klimatyzacyjną. Urządzenia charakteryzują się smukłą i nowoczesną obudową i najwyższą klasą wykonania. Występują w kolorach: białym, czarnym, srebrnym.

Zapytaj o produkt

7. Klimatyzator Toshiba SEYIA 

Klimatyzatory Toshiba SEYIA to doskonałe połączenie estetyki i technologii, model ten dostępny jest w wydajnościach chłodniczych od 1,5 ÷ 6,5 kW. Charakteryzuje się niskim profilem, dyskretnymi zaokrągleniami, błyszczącą powierzchnią i eleganckim podświetleniem LED. Wysoka efektywność energetyczna została osiągnięta dzięki: przeprojektowanemu wymiennikowi ciepła i nowemu wirnikowi wentylatora. Nowością w Seiya jest samoczyszczący się wymiennik ciepła, który jest dodatkowo pokryty specjalną powłoką zapobiegającą rozwojowi pleśni i osadzaniu się kurzu.

Najważniejsze cechy klimatyzatorów Toshiba SEYIA

 • Oszczędność energii i ochrona środowiska
 • Funkcja samooczyszczania, która niweluje działanie wilgoci i pleśni na wymienniku
 • Opcjonalnie dostępny pilot z programatorem tygodniowym
 • Kompatybilny z agregatami R410A i R32
 • Sterowanie przez WiFi

Zapytaj o produkt

 

8. Klimatyzator Daikin Sensira +

Ostatnia, ale niemniej atrakcyjna pozycja tego zestawienia to jednostka naścienna split Daikin Sensira+, oferująca wysoką efektywność i idealny komfort użytkowania, zachowując przy tym korzystny stosunek jakości do ceny.

 • Efektywność
  Sensira R-32 tworzy komfortowe środowisko i równocześnie zapewnia doskonałe wartości pod względem efektywności energetycznej.
 • Niezawodność 
  Aby zagwarantować bezproblemowe działanie, jednostkę naścienną Sensira R-32 wyposażono w zaawansowaną sprężarkę.
 • Komfort
  Dzięki Sensira R-32 nie musisz rezygnować z komfortu na rzecz efektywności energetycznej.
 • Łatwe sterowanie
  Dysponując aplikacją Daikin Online Controller (Sterownik online), możesz tworzyć harmonogramy, zarządzać i monitorować swój system ogrzewania z dowolnego miejsca.

Zapytaj o produkt

Wszystkie wspomniane urządzenia można na żywo zobaczyć w największym showroomie klimatyzatorów w Polsce w siedzibie WIENKRA w Krakowie i Warszawie.

Załączniki: